طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 ارديبهشت 1399 - 11:25

دادخبر؛ نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با توان 30 کیلووات، در راستای تعهد به خط مشی سازمان مبنی بر استفاده از انرژی های تجدیدپذیر، حفظ محیط زیست و مدیریت مصرف انرژی، در شرکت پالایش گاز فجر جم بصورت آزمایشی به بهره برداری رسید.

افتتاح و بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی شرکت پالایش گاز فجرجم

به گزارش دادخبر و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حميد اله ورودی سرپرست مدیریت مهندسی و توسعه شرکت پالایش گاز فجر جم اظهارداشت: در راستاي سياست هاي كلي ابلاغي مقام معظم رهبري در خصوص بهينه سازي مصرف و كاهش شدت مصرف انرژي و نيز در اجراي ابلاغيه هيات محترم وزيران در تأمين 20 درصد از انرژي مورد نياز ساختمان هاي اداري از محل انرژي هاي تجديدپذير، شركت پالايش گاز فجر جم اقدام به تعریف و اجرای پروژه احداث نيروگاه خورشيدي جهت تامين بخشي از بار الكتريكي مورد نياز ساختمان اداری اين شركت کرده است.

 

وی تصریح کرد: سامانه مد نظر از نوع متصل به شبكه بوده و با رعايت استاندادهاي ملي و بين المللي و با تأمين اعتبار از محل ردیف بودجه های سرمایه ای مدیریت انرژی و کربن اجرا شده است.

 

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود از احداث نیروگاه خورشیدی 40 کیلوواتی جهت ساختمان اداری بندر سیراف و احداث نیروگاه 1 مگاوات در پالایشگاه به عنوان برنامه های آتی شرکت خبر داد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان