طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 ارديبهشت 1399 - 08:37
جنجال بر سر شعر چاوشی

داد خبر؛ چاوشی که معمولاً کمتر وارد این حواشی می‌شود، این بار نتوانست سکوت کند. او ابتدا در صفحه رسمی تلگرامش نوشت: «از حقِ علی(ع) نمی گذرم...محسن» اما در ادامه در اینستاگرامش شعری را که خود سروده است، منتشر کرد.

واکنش همسر ابی به شعر مذهبی محسن چاوشی بازتاب گسترده ای داشت

به گزارش داد خبر، ماجرای  حمله همسر ابراهیم حامدی (ابی) به  محسن چاوشی  در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد. محسن چاوشی ، خواننده جوان پاپ کشورمان در شب ضربت خوردن مولای متقیان، پستی را در اینستاگرامش قرار داد که در آن شعری برای حضرت امیرالمومنین (ع) نوشته شده بود. این شعر بیتی از قطعه ای به نام «او» است که چاوشی خودش آن را سروده و نیمه شعبان منتشر کرده بود. چاوشی نوشته بود: «با یدا... و با / تیغ علی ذوالفقار / سینه گردنکشان / اذن دهد می درم». بعد از این پست محسن چاوشی، مهشید همسر ابراهیم حامدی خواننده معروف  ملقب به ابی پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است که در بخشی از آن از بسته شدن امامزاده ها و مساجد ابراز خوشحالی   و در انتها هم به شعر محسن چاوشی درباره امام علی (ع) اشاره می کند و با لحنی توهین‌آمیز آن را نشانه عقب‌ماندگی و وحشی‌گری دانسته است. این پست توهین آمیز از سوی همسر ابی باعث شد هواداران چاوشی به صفحه او بروند و از او انتقاد و از چا وشی دفاع کنند.


چاوشی که معمولاً کمتر وارد این حواشی می‌شود، این بار نتوانست سکوت کند. او ابتدا در صفحه رسمی تلگرامش نوشت: «از حقِ علی(ع) نمی گذرم...محسن» اما در ادامه در اینستاگرامش شعری را که خود سروده است، منتشر کرد. محسن چاوشی، با انتشار این شعر در فضای مجازی، ضمن پاسخ به مهشید حامدی ازحضور تعدادی از خوانندگان لس‌آنجلسی که برای کنسرت به عربستان سعودی سفر کرده بودند، به شدت انتقاد کرد. ابی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی، آرش، اندی، ساسی مانکن و ... از جمله خوانندگانی بودند که در جده عربستان، کنسرت دادند.


اما این پایان ماجرا نبود. ویدئویی از ابی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در شرحش ادعا شده است، بعد از ماجرای درگیری چاوشی و همسرش، قصد دلجویی از چاوشی را دارد که در آن بخشی از آهنگ امیر بی گزند را  البته با حالتی غیر متعادل می خواند. هرچند  عده ای هم این ویدئو را متعلق به پیش از توهین های همسر ابی به چاوشی دانسته اند که با توجه به متن تندی که همسر ابی بعد از منتشر شدن این ویدئو در شبکه های اجتماعی در اینستاگرامش قرار داد،احتمالا به واقعیت نزدیک تر است.


همسر ابی در پاسخ به شعر چاوشی متن توهین آمیز دیگری را در اینستاگرامش منتشر کرد که در بخشی از آن خطاب به چاوشی آمده است: « تو چه هستی؟ تاریک و سیاه چاله ای متعفن. بله آقای پاسدار، جواهر من افتخار می‌کند به کاباره...  همچنان داغ باش و شمشیر ذوالفقار بچرخان که ۴۰ سال است دور دور شماست. مرد باش تا شاید به لشکر بزدلت کمی مردانگی بیاموزی.»



منبع: خراسان


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان