طراحی سایت
تاريخ انتشار: 17 ارديبهشت 1399 - 18:13
جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش دشتستان +عکس

داد خبر؛ مدیر جدید آموزش و پرورش دشتستان گفت: جامعه ما نیاز مبرمی به محبت و دوستی دارد، ما قبل از سواد آموزی، باید محبت و عشق را به دانش آموزان بیاموزیم.

سهراب باقری: باید محبت و عشق را به دانش آموزان بیاموزیم

به گزارش داد خبر، بعد از حدود هفت سال مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان تغییر کرد و سیدحسن لولسانی که از بهمن ماه 92 مدیریت این اداره را عهده دار بود جای خود را به سهراب باقری داد.

 

بنا به این گزارش، در جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش دشتستان که در فرمانداری با حضور فرماندار، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیران شهرستان برگزار گردید، سهراب باقری از اعتلای فرهنگ عمومی جامعه و مسئولیت فراهم نمودن زمینه ای عادلانه همراه با نظام مندی جهت کسب تعلیم و تربیت صحیح را برعهده مدیر آموزش و پرورش دانست و افزود: یک جامعه زمانی به اهداف خود می رسد که مسیر توسعه انسانی هموار گردد و رکن اصلی این مسیر بر پایه ی دانایی می باشد.

 

بنا به گزارش دشتستان بزرگ، مدیر جدید آموزش و پرورش دشتستان گفت: جامعه ما نیاز مبرمی به محبت و دوستی دارد، ما قبل از سواد آموزی، باید محبت و عشق را به دانش آموزان بیاموزیم.

 

سهراب باقری ادامه داد: نگاه تحول خواه، بومی سازی، استفاده از تجربیات موفق، سازماندهی دقیق نیروی انسانی، تلاش در راستای ایجاد عدالت آموزشی، حمایت خاص از مدارس، تقویت نمایندگی ها، تقویت مشارکت های اجتماعی دانش آموزان، تقویت مبانی دینی و اخلاقی دانش آموزان، تقویت روحیه نشاط و شادابی در مدارس و توجه به هوشمندسازی مدارس از جمله برنامه های این آموزش و پرورش خواهد بود.
عکس: علی اصغر رجایی مسئول روابط عمومی فرمانداری دشتستان

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار