طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 ارديبهشت 1399 - 09:55
بیانیه حزب اعتماد ملی دشتستان در ادامه مبارزه با رونا:

داد خبر؛ مردم عزیز شهرستان دشتستان، همانطور که می دانید در فصل پیش رو، شیوع بیماری آنفلوآنزا و سرماخوردگی افزایش می‌یابد. جا دارد همینجا از تمامی مردم شریف شهرستان درخواست داریم، همچنان که تا کنون با درک و شعور بالای خود و رعایت ضوابط بهداشتی باعث کند شدن تکثیر این ویروس گردیده‌اند از اکنون به بعد نیز با همان شدت و حدت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نموده تا از موج دوم شیوع ویروس کووید ۱۹ نیز به سلامت عبور نمائیم.

تعاون، همدلی و رعایت ضوابط بهداشتی تا انتهای عبور پیروزمندانه

به گزارش داد خبر، حزب اعتماد ملی شعبه دشستان طی بیاینیه ای ضمن تقدیر و تشکر از مردم و مسئولین، همدلی و همراهی بیشتر مسئولین و مردم را در راستای مبارزه با کرونا خواستار شد.

 

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

 

مَن قامَ عَلی مَریضٍ یَوما وَ لَیْلَةً بَعَثَهُ اللّه ُ مَعَ اِبراهیمَ الخَلیلِ علیه السلام فجادَ عَلَی الصِّراطِ کَالْبَرْقِ اللاّمِعِ وَ مَن سَعی لِمَریضٍ فی حاجَةٍ فَقَضاها خَرَجَ مِنْ ذُنوبِهِ کَیَومٍ وَلَدَتْهُ اُمُّهُ.

کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می‌کند.

پس همچون درخشش برقی از صراط عبور می‌کند و کسی که در برطرف کردن نیازهای مریض تلاش کند و نیازهای او را برآورد، همانند روزی که از مادر متولد شده است، از گناهان پاک می شود.   پیامبر مکرم اسلام (ص)

 

اکنون که چند ماهی‌ست بشریت با رویدادی بدیع دسته و پنجه نرم می‌کند که تاریخ مدرن کمتر به خود دیده‌است و شیوع ویروسی بد شگون بنام کرونا زندگی نوع بشر را در ابعاد گوناگون اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی دست‌خوش تغییر و تحولات بنیادین نموده است و شاهد بازتعریف دیگری از نوع تعاملات بشری در جهان مدرن امروزی هستیم، جا دارد به نوبه خود ابتدائا از شبکه حافظان سلامت خصوصا کادر پزشکی و درمانی در سطح کشور، استان و شهرستان تقدیر و تشکر ویژه به عمل آوریم. کسانی که عاشقانه از سلامت و آسایش روحی و جسمی خود گذشتند و ایثاگرایانه و جان بر کف در راه حفظ سلامت جامعه شبانه روز تلاش نموده و می نمایند و همانگونه که شاهد هستیم، بسیاری از این عزیزان در این راه به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

 

تعاون و همدلی که بازاریان، جامعه اقتصادی، کارگری و آحاد مردم شریف شهرستان دشتستان در این مدت از خود بروز دادند نمونه والائی از فرهنگ ازخودگذشتگی، مشارکت و  نوع دوستی را در برابر چشم‌ همگان به نمایش گذاشت.

کسانی که از رزق و روزی خود و خانواده گذشتند تا گوهری گرانبهاتر به نام سلامت را در جامعه حفظ نمایند.

 

جا دارد در همینجا تقدیری و تشکری نیز داشته باشیم از کمک و همراهی مسئولین محترم شهرستان، نیروی خدوم انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هلال احمر، بسیج مردمی و فعالان مدنی شهرستان که در این مدت به صورت شبانه روز در راه مبارزه با این ویروس در خدمت مردم بوده و مبادی ورودی و خروجی شهرها، جاده‌ها،  گلوگاه‌ها و ایست‌های بازرسی را به صورت کامل تحت کنترل داشتند و همین باعث گردید قرنطینه در استان بوشهر به نسبت استان های دیگر شرایط بهتری داشته و موفق تر عمل نماید که البته هنوز کافی نیست و می بایست برای رسیدن به شرایط ایده‌آل همچنان و با همان قوت و قدرت به کار خود ادامه داد تا این وضعیت را به صورت کامل پشت سر بگذاریم.

 

مردم عزیز شهرستان دشتستان

همانطور که می دانید در فصل پیش رو، شیوع بیماری آنفلوآنزا و سرماخوردگی افزایش می‌یابد. جا دارد همینجا از تمامی مردم شریف شهرستان درخواست داریم، همچنان که تا کنون با درک و شعور بالای خود و رعایت ضوابط بهداشتی باعث کند شدن تکثیر این ویروس گردیده‌اند از اکنون به بعد نیز با همان شدت و حدت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نموده تا از موج دوم شیوع ویروس کووید ۱۹ نیز به سلامت عبور نمائیم.

 

بدون شک اگر این تعاون و همدلی و رعایت ضوابط بهداشتی تا انتهای عبور پیروزمندانه از این شرایط، ادامه داشته باشد، اول جامعه زحمت کش پزشکی فشار کمتری را تحمل خواهد نمود، سپس با سرعت بیشتری شاهد تضعیف و شکست این ویروس موذی و مرموز قرن بیست و یکمی خواهیم بود و همه با هم به زودی پیروزی بر آن را جشن خواهیم گرفت.

 

ان شاءالله 

به امید آن روز 

 

حزب اعتماد ملی شهرستان دشتستان

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان