طراحی سایت
تاريخ انتشار: 26 فروردين 1399 - 20:03
در جلسه كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر برازجان:

دادخبر، جلسه كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر برازجان دوشنبه ٢٥ فروردين ماه با حضور اعضاي اين كميسيون و رئيس اداره فرهنگي شهرداري برازجان برگزار شد.

به گزارش دادخبر، در ابتداي جلسه هادي دشتي رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر برازجان اعلام كرد؛ جهت تنوير افكار عمومي و شفاف سازي هرچه بيشتر، جزييات بودجه فرهنگي سال ٩٩ را خدمت شهروندان اعلام مي كنيم. بودجه فرهنگی سال 99 یک و نیم میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 

هادي دشتي افزود:
البته جهت مشاركت هرچه بيشتر شهروندان در تنظيم بودجه فرهنگي، مفاد ابتدايي را اعلام اما يك جلسه را كه تاريخ آن را متعاقبا اعلام خواهد شد تا چنانچه شهروندان انتقاد و يا پيشنهادي مبني بر موارد بودجه داشته باشند، در شورا حاضر شده و پيشنهادات خود را مستقيما به اعضا اعلام كنند تا بودجه فرهنگي سال ٩٩ با در نظر گرفتن نظرات آنها نهايي شود. 
وحيد مصدق از ديگر اعضاي كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر برازجان اصلاح  و افزايش بودجه فرهنگي را خواستار شد و اعلام كرد:
اجراي منظم و با برنامه ي برنامه هاي فرهنگي با حضور حداكثري نخبگان و متخصصان فرهنگي  شهر انجام گيرد و تمامي اقدامات فرهنگي شهر بابد در راستاي اعتلاي فرهنگ عمومي شهر باشد.
وحيد مصدق افزود: 
برنامه های محلي تقويت گردد و ترويج فرهنگ كتابخواني و توجه بيشتر به ورزش هاي همگاني در دستور كار قرار گيرد. همچنين زيبنده است بودجه ي پژوهشي نيز افزايش يابد.
محمد رضا كوهكن رئيس اداره فرهنگي شهرداري برازجان  افزايش بودجه پژوهشي را امري ضروري خواند و توجه بيشتر به برنامه هاي آموزشي را نياز شهر خواند.
ايشان در انتها افزود:
ما در حوزه آموزش و پژوهش نياز به اقدامات زيادي داريم چراكه در اين قسمت با چالش هاي فراواني مواجه هستيم. افزايش بودجه بخش پژوهشي را امري ضروري ميدانيم و از آن استقبال مي كنيم.
بودجه فرهنگي سال ٩٩ شهر برازجان به قرار زير است:
برچسب ها:
هادی دشتی , فرهنگی

نظرات کاربران
حاجب 3 ماه قبل گفت:
سلام جاي تقدير داره اين كار احسنت
درود بر شما
کار بسیار ارزشمندی هست
اريا 3 ماه قبل گفت:
كار خوبيه بودجه حمام خير انديش رو بيشتر كنيد
مصطفي 3 ماه قبل گفت:
تبديل حمام خير انديش به گالري كار بسيار خوبيه اميدوارم عملي شود
بسیار مساعد
محسن 3 ماه قبل گفت:
سلام بسیار مساعد
محسن 3 ماه قبل گفت:
سلام و عرض ادب این کار بسیار مساعد هست
سهيل 3 ماه قبل گفت:
سلام. كار جالبيست اما به نظرم براي يك شهر با جمعيت ١٠٠ هزار نفري اين ميزان بودجه فرهنگي كافي نيست. اي كاش ميزان هزينه كرد فرهنگي سال گذشته را نيز شورا يا شهرداري خدمت مردم ارايه مي كردند تا بدانيم اين پول در چه قسمت هايي هزينه شده
درود بر همگی

عرض کنم خدمت جناب مهندس دشتی و مهندس مصدق , شفافیتی که در کارهایتان سرلوحه قرار داده اید از بدو تشکیل شورای پنجم بسیار زیبنده و برازنده مدیریت هست و.ای کاش سایر نهادها هم از این رویه استقبال و بودجه ها را به مردم نشان بدهند . موضوع دیگر در خصوص صحبت جناب مهندس مصدق هست که واقعا این مقدار سهم در مقابل مقوله فرهنگی ناچیز هست و اجرای صحیح و مدون برنامه های فرهنگی میتواند کمک شایانی در وضعیت گردشگری, زیستی , امنیتی , اقتصادی , ایجاد روحیه و نشاط و ... داشته باشد . تشکر از دادخبر
برنامه ریزی بسیار خوبی هست اکثر موارد مهم و ضروری در زمینه ی فرهنگی دیده شده است. کار خوب تر از این برنامه هست که به شور و مشورت گذاشته شده . برام جالب بود که بالاخره در جایی هم از مردم نظر خواهی شد. درود بر شما.
محسن موسوی 3 ماه قبل گفت:
لطفا در اجرای برنامه های فرهنگی بیشتر از سمن ها استفاده کنید. اغلب فقط یک گروه خاص در کارهای فرهنگی دیده می شوند.
علی مرادی 3 ماه قبل گفت:
سلام. خیلی خوبه که نظر خواهی شده از مردم. فقط چطور باید نظراتمان را انتقال بدیم. تشکر
موسی تاج 3 ماه قبل گفت:
درود . از اینکه نظرسنجی شده و مردم احساس شده اند ، سپاسگذاریم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان