طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 فروردين 1399 - 14:42
فوری

داد خبر؛ این اختراع در نوع خود بی‌نظیر نیست ولی در بسیاری مواقع خوب جواب می‌دهد. 

استاندار بوشهر داروی قطعی کرونا را کشف کرد +اسم دارو

به گزارش دادخبر، گراوند استاندار بوشهر طی جلسه‌ای کاملا محرمانه از دارویی رونمایی نمود که می‌تواند ظرف یک ساعت بیمار کرونایی را درمان نماید.

 

عبدالکریم گراوند این دارو را حاصل سالها تلاش در آشپزخانه و کمک به خانواده خود دانست و گفت: این دارو که «باید» نام دارد، قادر است بیمار کرونایی را ظرف یک ساعت درمان نماید و اگر هم دستوری باشد که بیماری باید سریعتر خوب شود، زمان بهبودی را از یک ساعت به یک دقیقه هم می‌توانیم کاهش دهیم.

 

گراوند در این جلسه از نوع عملکرد این دارو خبر داد و افزود: عملکرد داروی «باید» بسیار ساده‌است و چون راهکارهای گذشته اینگونه عمل می‌کند که ما دستور می‌دهیم باید این کار انجام شود و آن را در نشریات و مطبوعات خاص خود منتشر می‌نمائیم. حالا نیز برای درمان بیماری کرونا قصد داریم دستور دهیم که این بیماری باید ریشه‌کن شود.

 

پایگاه خبری _تحلیلی «دادخبر» ضمن آرزوی ریشه‌کن شدن تمامی بیماری‌ها و سلامتی و شادی برای تک‌تک مردم استان بوشهر، به خصوص استاندار این استان سیزدهم فروردین، روز طبیعت را به خوانندگان تبریک می‌گوید و خبر بالا را بعنوان دروغ سیزده برگرفته از تکه کلام جناب گراوند که کلمه‌ی «باید» را زیاد تکرار می‌کنند، اعلام می‌دارد. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار