طراحی سایت
تاريخ انتشار: 02 فروردين 1399 - 14:04
فوری:

دادخبر، استفاده از مرکز تربیت معلم شهر برازجان جهت نقاهتگاه بهبود یافتگان بیماری کرونا، سبب اعتراض و نارضایتی مردم شده است که این امر واکنش عضو شورای اسلامی شهر برازجان را در پی داشت.

 

 

به گزارش دادخبر؛ پس اعلام خبر استفاده از مرکز تربیت معلم شهر برازجان به منظور نقاهتگاه بهبود یافتگان کرونا، وحید مصدق عضو شوراي اسلامي شهر برازجان اعلام كرد: با توجه به خاص بودن این بیماری که شرایط خاصی هم از لحاظ روحی و روانی برای مردم  شهر بوجود آورده  است، پیشنهاد می گردد که از اماکن و تاسیسات در خارج از محدوده شهری استفاده شود.

 

 ایجاد نقاهتگاه در مرکز شهر باعث افزایش افشار روحی و استرس بیشتر مردم خواهد شد و این موضوع را شخصا به اطلاع فرماندار دشتستان نیز رساندم. امیدوارم هرچه سریعتر نسبت تغییر مکان نقاهتگاه اقدامات لازم انجام گیرد.

 

برچسب ها:
مصدق , کرونا

نظرات کاربران
مهدی امیری حدود 17 روز قبل گفت:
درود. حالا فکر کنید داخل شهرک بخواهید کنار این مرکز عبور کنید چه حس و حالی به آدم دست می دهد. بخدا اینجوری تصمیم نگیرید که مردم را ناراحت و نارحت تر کنید. بگذریم از امکانات پیشرفته ی که داریم.
محمود سعادت حدود 17 روز قبل گفت:
سلام. سال نو مبارک. تشکر از آقای مصدق که همیشه عالمانه در صحنه ها حضور دارند.
موسی حیدری حدود 17 روز قبل گفت:
سلام
استفاده از محلی که بعدها ارتباط با دانش اموزان و فرزندان ما خواهند داشت واقعا اشتباه هست , و این که چنین محلی در شهر واقع شود واقعا از لحاظ روحی و استرسی باعث فشار هست خواهشمندیم واقع بینانانه به قضیه نگاه کنید چون اطرف شهر قطعا مکان پیدا میشود و استفاده از بیمارستان صحرایی بهترین گزینه هست.
علی .خ حدود 16 روز قبل گفت:
درود
واقعا این که الودگی این شکلی را در مکانی که اطرافش منازل مسکونی هست ناپسند است .خواهشمندم از این تصمیم مسولین امر صرف نظر کنند تا شاهد استرس علاوه بر انتقال ویروس نباشیم.و یک خواهش خدمت همشهریان که الان الودگی های منازل هم عفونی محسوب میشه و لطفا وسایل نظافت و ضدعفونی را سربسته و در دو نایلکس قرار بدید بصورت سربسته .تشکر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان