طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 اسفند 1398 - 08:26
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:

داد خبر؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان هفته ی پیش رو را هفته ای حیاتی خواند و افزود: مردم توجه داشته باشند که خرید بازار همه قابل جبران و ضرر اقتصادی بهتر از مرگ عزیزان است. اگر این هفته مردم تحمل کنند، بازار نروند و در تجمعات شرکت نکنند کمک بزرگی به کنترل این ویروس کرده اند.

تا کنون در استان مثبت کرونایی نیست/ هفته ای حیاتی در پیش داریم/ نقش فعالان مدنی امروز بسیار پررنگ است

به گزارش داد خبر، دکتر ماریا خویش دوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان پیرامون موارد ابتلا به ویروس کرونا در استان و شهرستان گفت:  در شهرستان و ‌استان موارد مشکوک به آنفلوانزا داشته ایم  ولی تا امروز (یازدهم اسفند) مثبت کرونایی نیست.

 

خویش دوست همچنان از مضرات قلیان در این مورد اظهار داشت: در بیماری ویروس کرونا قلیان بدلیل نی مشترک و دود که باعث تنگی نفس می شود، خبلی خطرناک است و  لطفا در صورت مشاهده قلیان در اماکن. عمومی یا پارکها، به مسئولان ذیربط اطلاع دهید.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان هفته ی پیش رو را هفته ای حیاتی خواند و افزود: مردم توجه داشته باشند که خرید بازار همه قابل جبران و ضرر اقتصادی بهتر از مرگ عزیزان است. اگر این هفته مردم تحمل کنند، بازار نروند و در تجمعات شرکت نکنند کمک بزرگی به کنترل این ویروس کرده اند.

 

وی از فعالان اجتماعی که با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در رعایت بهداشت همراه با شبکه بهداشت و درمان شهرستان شده اند تقدیر و تشکر کرد و گفت: نقش شما در کنترل این بیماری خیلی پر رنگ بوده و  این هفته جدیت بیشتری لازم داریم.

شایان ذکر است پیش از این، فعالان مدنی شهرستان دشتستان بابت فعالیتهای دلسوزانه و حضور مستمر دکتر خویش دوست در کنار آنان تقدیر و تشکر کرده بودند.

 


نظرات کاربران
ماندانا افشار حدود 1 ماه قبل گفت:
با تشکر از خانم دکتر خویش دوست وسخنان گهربار وموثر ایشان درخصوص جلوگیری از گسترش وپخش این بیماری
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان