طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 بهمن 1398 - 00:42
اسفندیار فتحی در جمع اصلاح طلبان دشتستان:

داد خبر؛ فتحی از اندیشه ی اصلاح طلبی بعنوان یک اندیشه ی پویا نام برد و گفت: این رودخانه ی جاری راکد نخواهد شد. نهالی که در دوم خرداد 76 کاشته شده است با عقلانیت و اندیشه آبیاری می شود و هیچ تبری بر او کارساز نیست.

 

به گزارش داد خبر، اسفندیار فتحی مسئول حزب اعتماد ملی در دشتستان طی سخنانی در اجتماع بزرگ اصلاح طلبان ضمن اظهار تاسف از رد صلاحیتها و اتفاقات آبان ماه، همه ی مردم را برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

 

فتحی از اندیشه ی اصلاح طلبی بعنوان یک اندیشه ی پویا نام برد و گفت: این رودخانه ی جاری راکد نخواهد شد. نهالی که در دوم خرداد 76 کاشته شده است با عقلانیت و اندیشه آبیاری می شود و هیچ تبری بر او کارساز نیست.

 

اسفندیار فتحی ضمن رد تحریم انتخابات توسط مردم اظهار داشت: زمانی که هنوز چیزی برای خواستن نداریم نباید از نخواستن بگوییم و حرف از تحریم انتخابات بزنیم. در خانه نشستن یا رای به سبد رقیب ریختن تفاوتی ندارد. 

 

مسئول حزب اعتماد ملی در دشتستان پیرامون بی اخلاقی های انتخاباتی در این دوره افزود: رقیب ما تا دندان مسلح به میدان آمده و تمامی دارایی ما مردم می باشد. هر زمان که مردم بوده اند اصلاح طلبی نیز حضور داشته و اگر حضور پیدا نکنند اصلاح طلبی نیز نمی باشد. دیشب بنر ستاد انتخاباتی دکتر احمدزاده را با بی اخلاقی تمام پاره کردند و در حالی که در هیچ دوره ای چنین بی اخلاقی ها را از جبهه ی اصلاحات نمی بینید.

 

اسفندیار فتحی از پولهای کثیفی که در انتخابات وارد شده است گفت و بیان داشت: مردم یک بار به پولهای کثیف نه بگویند و بعد نتیجه ی آن را مشاهده کنند. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان