طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 بهمن 1398 - 00:21
ایوبِ مهروست

داد خبر؛ از بُنِ جان به اصلاحات اعتقاد دارم. راهی است گران و صعب اما گزیر و گریزی از آن نیست. انتخاب دیگری در میان نیست. آنها که در جستجوی روشِ دگرند راهی به دهی نخواهند بُرد. مارکسیست‌ها انقلاب را راه‌حل نهایی می‌دانستند. چه بر سرشان آمد؟...

انتخابات  ناموسِ دموکراسی است

داد خبر ـ ایوب مهردوست: از بُنِ جان به اصلاحات اعتقاد دارم. راهی است گران و صعب اما گزیر و گریزی از آن نیست. انتخاب دیگری در میان نیست. آنها که در جستجوی روشِ دگرند راهی به دهی نخواهند بُرد. مارکسیست‌ها انقلاب را راه‌حل نهایی می‌دانستند. چه بر سرشان آمد؟ قضاوتِ تاریخ در بابِ آنان چیست؟ سوسیالیست‌ها اما نقش انقلاب در تغییرِ جامعه را زیان‌بار و پُرآفت می‌دانستند. از همین روست که عده‌ای همچنان به «سلامتِ تئوریکِ سوسیالیسم» باور دارند.

 

من نیز به سلامت راه و منشِ اصلاح‌طلبانه برایِ سربلندیِ ایرانشهر اعتقادِ تام و تمام دارم. انتخابات را ناموسِ دموکراسی می‌دانم و قهر با صندوق را کُنشی منفعلانه می‌‌انگارم. در واپسین ساعاتِ تبلیغات از آحادِ میهن‌خواه و دوستارانِ ایرانشهر و دشتستانِ بزرگ می‌خواهم با علم به رویکرد کثیری از اصلاح‌طلبان نامی در دشتستان بر علیه دکتر علی احمدزاده و سکوتِ مشکوکِ بسیاری و درساختن با کاندیدایِ رقیب، مسیرِ مدنیت را برای ایجادِ تغییراتِ گسترده و موثر  پی بگیرند و با مشارکت در انتخابات و انتخابِ دکتر احمدزاده برایِ ایرانشهر و دشتستانِ بزرگ‌ و باز فداکاری کنند.

 

 

 

 

انتخابات ناموس دمکراسی از کرباسچی است

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان