طراحی سایت
تاريخ انتشار: 03 بهمن 1398 - 21:25
نمایشگاه ۱بهمن تا ۷بهمن به مدت هفت روز +عکس

داد خبر؛ مایل بودم آثارم را در معرض دید عموم و هنرمندان و هنردوستان قرار دهم. آن ها را دعوت کنم بیایند، کارهایم را ببینند، لمس کنند، حس کنند و با پیشنهادات و انتقادات خود بتوانم هنرم را بهبود ببخشم و آثار بهتری در آینده خلق کنم و ارائه بدهم. 

فاطمه زیارتی در نمایشگاه خود از هنر می گوید

داد خبر ـ ندا شیروانی: آیین گشایش اولین نمایشگاه هنرهای تجسمی فاطمه زیارتی نژاد، سه شنبه یکم بهمن ماه در سالن تبلیغات اسلامی شهر برازجان برگزار شد.

این  نمایشگاه ۱بهمن تا ۷بهمن به مدت هفت روز برپا می باشد.

 

پایگاه خبری ـ تحلیلی «دادخبر» در گفتگویی با این هنرمند شما را با کارهای ایشان آشنا می کند:

 

شما فاطمه زیارتی نژاد هستید که اصالتا اهل زیارت دشتستان و اولین نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی خود را در برازجان برگزار نموده اید. از کودکی به هنر علاقه داشته و در رشته چهره سازی از مدرسه کار و دانش فارغ التحصیل شده اید. اکنون نیز حدود نه سال است که در زمینه های هنری فعال می باشید. اگر امکان دارد از تکنیک حرفه ای و اساتید خود بگویید؟

با سلام خدمت شما و مخاطبین سایت خبری «داد خبر»، بله، من در واقع همه تکنیک های هنری را کار کرده ام اما تکنیک حرفه ای من مداد رنگ است. زیر نظر اساتید متعددی کار کرده ام که از جمله آنان خانم بزرکار و آقای دویسری می باشند.

 

فاطمه چه تعداد اثر، با چه موضوعی در نمایشگاه ارائه داده است؟

آثار ارائه شده در نمایشگاه تقریبا 20 عدد می باشند که غالب آن مدادرنگ، پاستل گچی و کارهای برجسته و از جنس پلی استر است.  موضوع آن ها هم در زمینه معرفی بهتر و به تصویر کشیدن جنوب، جنوبی  و فرهنگ و داشته های جنوبی است نظیر قالی باقی و غیره. 
هدف فاطمه از برگزاری این نمایشگاه چیست؟

از آن جایی که همیشه به هنر و نقاشی علاقه داشته ام و در واقع جز جدانشدنی زندگی من است، مایل بودم آثارم را در معرض دید عموم و هنرمندان و هنردوستان قرار دهم. آن ها را دعوت کنم بیایند، کارهایم را ببینند، لمس کنند، حس کنند و با پیشنهادات و انتقادات خود بتوانم هنرم را بهبود ببخشم و آثار بهتری در آینده خلق کنم و ارائه بدهم.  می خواهم از این طریق بتوانم در مسیر موفقیت بیشتری قرار بگیرم و موفقیتم روزافزون شود و بتوانم پیشرفت چشمگیری داشته باشم.  حضور دوستان و هنردوستان در نمایشگاهم به من انگیزه می بخشد برای ادامه راهم.

 

آیا تا به حال در مسابقه ای هم شرکت نموده اید یا مقامی کسب کرده اید؟ 

بله. من در سال ۱۳۹۶ در رشته کاشی کاری شرکت کردم که مقام استانی هم اوردم ولی متاسفانه شرایط شرکت برای دوره کشوری برایم فراهم نشد.

 

آیا در حال حاضر جایی مشغول به کار هستید؟

بله. قبلا مربی نقاشی مهدکودک، پیش دبستانی و دبستان دخترانه بوده ام و حال دو سال است که در برازجان در دو مدرسه  غیرانتفاعی در مقطع راهنمایی  به صورت نیروی غیر رسمی کار می کنم و مربی نقاشی هستم. علاوه بر این در شرکت دکوراد مشغول هستم. باید بگویم که این شرکت به مدیریت آقای محبی راد است و اولین شرکت تولید کننده قاب های پلی استر با بهترین و مرغوب ترین کیفیت در ایران است.  در آن جا من رنگ آمیزی تولیدات و‌پتینه را بر عهده دارم.

 

شما گویا در گروه هنری نیز هستید، اگر ممکن است از این گروه و آینده هنری خود بگویید؟

بله من و تعدادی از دوستان در گروه هنری «کادر» هستیم که زیر نظر استاد دویسری کار می کنیم. از آن جایی که عاشق کارم هستم، فعالیت و همکاری خود را با گروه کادر ادامه خواهم داد و بهبود خواهم بخشید و سعی میکنم از تکنیک هایی که یاد گرفته ام بیشتر استفاده کنم.


 
 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان