طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 دي 1398 - 08:54
آغاز طرح تعیین شیوع کم‌توانی در استان بوشهر +عکس

داد خبر؛ مدیرکل بهزیستی استان بوشهر در این مراسم گفت: کارگاه رصد کم‌توانی و ناتوانی‌های استانی با هدف شناسایی آمار جمعیتی استان بوشهر و شش استان دیگر کشور در حال برگزاری است.

 

علیرضا حاجیونی: آمار ناتوانی در استان بوشهر و کشور یک درصد است

به گزارش داد خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل  بهزیستی استان بوشهر،طرح تعیین شیوع کم‌توانی در استان بوشهر با حضور دکتر علیرضا حاجیونی مدیر کل و محمد غلامی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان بوشهر در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

 

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر در این مراسم گفت: کارگاه رصد کم‌توانی و ناتوانی‌های استانی با هدف شناسایی آمار جمعیتی استان بوشهر و شش استان دیگر کشور در حال برگزاری است.

 

دکتر علیرضا حاجیونی  هدف از اجرای این طرح را شناسایی معلولیت‌ها در جامعه هدف عنوان کرد و افزود: براساس آماری که داریم آمار ناتوانی در استان بوشهر و کشور یک درصد است.

 

دکتر حاجیونی با توجه به این طرح اظهار داشت: در این طرح وضعیت فعلی استان را از نظر انواع معلولیت‌ها، نه آنچه صرفا ناتوانی جسمی – حرکتی و ذهنی محسوب می‌شود بلکه در سه سطح طبی، روانی و اجتماعی بررسی می‌کنیم. 

وی ادامه داد: این طرح به صورت رندومی (تصادفی) از امروز با برگزاری کارگاه آموزشی شروع شده و تا اسفند ادامه می‌یابد و تمام گروه‌های سنی را شامل می‌شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار