طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 دي 1398 - 13:54
در پی اتفاقات شورا و شهرداری آبپخش؛

داد خبر؛ در این میان شورای شهر آبپخش مدعی می باشد کارش کاملا قانونی بوده و با استیضاح شهردار تا قطعی شدن آن باید سرپرست جای ایشان بنشیند ولی شهردار معتقد است تا تایید سرپرستی از سوی فرمانداری دشتستان، وی شهردار قانونی می باشد و عمل شورا را غیر قانونی می خواند.

فرمانداری دشتستان کجای کار است؟

به گزارش داد خبر، امروز نیز سمت و سوی خبرهای دشتستان ساختمان آجری شهرداری در شهر آبپخش و قصه همان قصه ی شهردار و شورا بود.

 

خبرها تا جایی پیش رفت که بازار شایعات نیز داغ شد و حرف از درگیری در شهرداری به میان آمد اما بنا به گزارشهای رسیده، حدود ساعت هشت صبح، چهار نفر از اعضای شورا همراه با فریبرزی سرپرست انتخابی شورا به دفتر شهردار مراجعه و بعد از باز نمودن در، قفل دفتر شهردار را تغییر داده و به دبیرخانه نیز گفته اند از این به بعد نامه های شهرداری با نام سرپرست نوشته شود.

 

در این میان شورای شهر آبپخش مدعی می باشد کارش کاملا قانونی بوده و با استیضاح شهردار تا قطعی شدن آن باید سرپرست جای ایشان بنشیند ولی شهردار معتقد است تا تایید سرپرستی از سوی فرمانداری دشتستان، وی شهردار قانونی می باشد و عمل شورا را غیر قانونی می خواند.

 

طبق قانون و سلسله مراتب باید چشم بر دستور فرمانداری دشتستان داشت ولی نگاهها با جهش یک پله ای به استانداری معطوف شده است و بسیاری معتقدند فرمانداری دشتستان در این زمینه اختیارات چندانی ندارد و منتظر دستورات از استانداری می باشد.

 

حال در این زمینه و البته موضوعات دیگر، سوال مهم این است که فرمانداری که بیش از ده ماه با سرپرستی اداره می شود چقدر اختیارات دارد و فرمانداری که هنوز در پی حکم فرمانداری خود می باشد در اینگونه موارد چقدر می تواند قاطعیت بخرج دهد و قانون و غیر قانون را از هم تمیز بدارد؟


نظرات کاربران
خانم شهردار خودت استعفا داده بودی سنگین تر بودی ،حتما باید با ابروریزی برکنار شوی ،بابا مردم آبپخش ناراضی هستند،شهردار قوی و کارآمد و شایسته شهر آبپخش میخایم ،شورا عملکرد شما رو قبول ندارد،واضح تر از این ...
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار