طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 دي 1398 - 12:19
بیانیه کاندیدای ریاست هیئت فوتبال استان:

داد خبر؛ من اصلاً در مجمع انتخاباتی نبودم/ به والله نمی‌دانستم این همه واضح و تو چشم نگاه کنی و خیانت کنی!/ یک روز از آن جلسه می‌گویم و از شام قبل از مجمع که کجا بوده و کِی بوده و چه چیزی گذشته هم می‌گویم ...

 

آن سه نفر بین من و برگه سفید من را انتخاب کردند!

به گزارش داد خبر، پس لرزه های مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان همچنان ادامه دارد.

در آخرین خبر از این اتفاقات، بیانیه ای به دفتر داد خبر رسیده است که نشان از پشت پرده این انتخابات داشته است. در ادامه متن کامل این بیانیه را می خوانید:

 

سلام بر دلسوزان ورزش و فوتبال استان بوشهرم

آنچه مرا مجبور به نوشتن این بیانیه کرد کورسوی امیدی ست که من دارم و شاید دلسوزی در این مملکت پیدا شود تا پیگیر غیر اخلاقی های حوزه ورزش و فوتبال این منطقه شود.

من اصلاً رای نیاوردم انگار آن ساعت در مجمع نبودم جملاتی مثل ائتلاف! یکی شدن هم خط بودن ... چگونه یک روز قبلش استارت خورد ... من نه ائتلاف کردم و نه راضی بودم به این کار ولی آن جلسه لعنتی! من اصلاً ناراحت نیستم که رأی نیاوردم،انتخابات یک طرفش باخت هست. من ناراحتم از اینکه چگونه به من قول دادی و روزانه بالاتر از بیست بار با هم در تماس بودیم و رأی ندادی !!!

مگر می‌شود؟ یعنی چه اتفاقی رخ داد که نام من را ننوشتی! من از این ناراحتم. نه اینکه با رأی تو رئیس می‌شدم. نه. ولی تو پایبندی به وجدان و حرفت را ثابت می‌کردی. من والله نمی‌دانستم می‌شود این همه واضح و تو چشمت نگاه کنی و خیانت کنی.

من سه رأی نیاوردم! من اصلاً رأی نیاوردم.!

آن سه نفر بین من و برگه سفید من را انتخاب کردند!

نمی‌خواستند به آن دو رأی دهند.

یعنی توطئه شد.

خیلی هم شیک ...

همه‌اش از آن جلسه به بعد شروع شد ...از آن تماس تلفنی ... حتی مشورت هم کردم که بروم یا نه گفتند برو کامل اطلاعات از ما گرفت،گفت حتی رأی من هم در گلدون شماست.

تو دیگه چرا ! تو که بزرگ مایی ! یعنی حضور من اینقدر برای شما سخت بود ؟؟ !!

بابت رأی نیاوردن اصلاً ناراحت نیستم ولی بابت اینکه مرام و معرفت را بی‌رنگ دیدم ناراحتم

من در زندگی‌ام دوبار کلاً در چنین برنامه هایی تو این مملکت رفتم و هر دوبار که اتفاقاً انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان بود.

آن بالایی ها من را نمی‌خواستند وگرنه تو کف کار مشکلی نداشتم. البته این‌بار خیلی راحت‌تر از آنکه فکرش را کنید کف کار را ربودند ! از این ناراحتم ... می‌گویند جو مجمع به نفع تو نبود. یعنی تو جوگیر شدی و رأی دادی بر علیه من ! جو را چه کسی ساخت ؟! تو که با من یار بودی چرا جو را تغییر ندادی ؟! بالاخره من وظیفه خودم می‌دانستم که بیایم در عرصه‌ای که تخصص خودم هست خدمت کنم.

گفتم فوتبال زبان خودش را دارد. قاعده و قانون خودش را دارد. آمدم ولی انگار قسمت نبود !

 

طرف می‌گوید حالا من هم رأی بدادم. آیا حل بود؟ بله که حل بود.! مرام و معرفت حل بود! نتیجه که مهم نیست، رأی یکی یکی جمع می‌شود.

 

این روزها می‌گذرد،مثل برق و باد... ولی آدم یادش نمی‌رود که چه کسی همراهش بود و چه کسی فرار کرد که دیده نشود،من در این فوتبال هستم و با عشق و علاقه خدمت خواهم کرد. اگر فوتبال قد بکشد ما لذت می‌بریم.

بدنه و ستاد هیئت فوتبال استان را بیشتر نظارت و سالم سازی کنید. افراد خوبی را تزریق کنید به فوتبال.

سلیقه‌ای برخورد نکنید. افرادی که در این هیئت فوتبال عربده کشی می‌کنند را کنترل کنید ... اخلاق را جایگزین کنید.

از همه ممنونم که این مدت با من بودند و وقت گذاشتند.

 

به احترام فوتبالی های عاشق و خالص فعلاً سکوت می‌کنم.

یک روز از آن جلسه می‌گویم و از شام قبل از مجمع که کجا بوده و کِی بوده و چه چیزی گذشته هم می‌گویم ...

 

همه آنهایی را که به من قول دادند و با من شبانه‌روز در تماس بودند و آخرین لحظه به‌جای اسم من،دیگری را نوشتند می‌بخشم و برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی می‌کنم.

 

در پایان نیز از همه بزرگان خودم در جامعه فوتبال استان ممنونم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

 

ارادتمند شما

سید یونس موسوی‌جاویدان

 

کارشناس و فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی


نظرات کاربران
یاران 3 ماه قبل گفت:
مشخص است که خیانت شده.... واقعا معرفت و مرام بی رنگ شده
توپ 3 ماه قبل گفت:
خلایق هر چی لایق
فینال 3 ماه قبل گفت:
همه فوتبالی ها می‌گفتند که موسوی جاویدان رئیس میشه... چی شد؟؟ فقط این فوتبالی بود.. یک شخص سیاسی.... فاصله رای ها نشون میده غیرطبیعی بوده انتخابات
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان