طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 آذر 1398 - 22:49
گزارشی تا پایان سومین روز ثبت نام داوطلبان مجلس در استان

داد خبر؛ استقبال کم نظیر از افراد متخصص و مدیر در دو منطقه ی جغرافیایی دشتستان که به پیش کوه و بلوک معروف می باشد، باعث شده است که این انتظار را داشته باشیم، با حضور خود، شور و امیدی دیگر در دشتستان بپا نمایند.

 

استقبال کم نظیر از بعضی افراد و ثبت نام آنان در هاله ای از ابهام

به گزارش داد خبر، سومین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی به پایان رسید که به گفته ی خسرو دهقانی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر، جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز سوم ۴۷ نفر که در مجموع ۴۱ نفر مرد و ۶ نفر زن می باشند.

 

در این میان به ترتیب حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۳ نفر بیشترین تعداد، حوزه دشتستان با ۱۰ نفر، دومین حوزه، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه با ۸ نفر سومین حوزه و حوزه دشتی و تنگستان با ۶ نفر چهارمین حوزه از نظر استقبال ثبت نام می باشند.

 

دهقانی همچنین به سن، سابقه نمایندگی و تحصیلات داوطلبان اشاره کرد و گفت: ۱۱ نفر از داوطلبین بین ۳۰ تا ۳۵ سال و ۱۴ نفر ۳۶ تا ۴۰ سال، ۷ نفر ۴۶ تا ۵۰ سال و ۱۲ نفر ۵۱ تا ۵۵ سال و ۲ نفر ۴۱ تا ۴۵ سال و یک نفر ۵۶ تا ۶۰ سال می باشند. 

دو نفر دارای سابقه نمایندگی و ۱۰ نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته می باشند

به لحاظ تحصیلات ۳۶ نفر فوق لیسانس، ۴ نفر لیسانس، ۴ نفر دکتری و ۳ نفر تحصیلات حوزوی دارند. به لحاظ گروه شغلی نیز ۲۳ نفر کارمند ، ۵ نفر فرهنگی یک پزشک، ۴ نفر بازنشسته و ۳ نفر شغل آزاد و یک نفر وکیل و بقیه نیز دارای سایر مشاغل می باشند.

 

اما نکته مهمی که طی سه روز گذشته مشخص شده است حضور یا عدم حضور بعضی از کاندیداهای احتمالی می باشد که در هاله ای از ابهام فرو رفته است. به راستی آیا افراد برجسته ای که قصد ورود داشته اند منصرف شده اند؟

خبرهایی مبنی بر انصراف تعدادی از این افراد به گوش می رسد ولی همچنان موثق نبوده و باید تا روز آخر منتظر ماند.

 

در این میان حوزه دشتستان که پیش از این نام بسیاری از افراد وجود داشت بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. افرادی که بیشترین استقبال را در بین مردم داشته اند همچنان ساکن و نظاره گر می باشند.

از جمله این افراد، مردم همچنان منتظر کسانی هستند که بدون وابستگی جناحی و با توجه به تخصص و سابقه مدیریتی روشنی که داشته اند بصورت رسمی وارد انتخابات شوند.

استقبال کم نظیر از افرادی در دو منطقه ی جغرافیایی دشتستان که به پیش کوه و بلوک معروف می باشد، باعث شده است که با حضور خود بتوانند شور و امیدی دیگر در دشتستان بپا نمایند.

 

اما همچنان تا پایان وقت اداری روز شانزدهم باید صبر نمود.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان