طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آذر 1398 - 18:20
وحید مصدق خطاب به ساکنین کوچه 3 خیابان هفت تیر:

دادخبر؛ در ادامه بازدید های میدانی عضو شورای اسلامی شهر برازجان، وحید مصدق در جمع ساکنین کوچه سوم خیابان هفت تیر حاضر  و از وضعیت این محله بازدید کرد.

به گزارش داد خبر؛ در ادامه بازدید های میدانی عضو شورای اسلامی شهر برازجان، وحید مصدق در جمع ساکنین کوچه سوم خیابان هفت تیر حاضر و از وضعیت این محله بازدید کرد. در بخشی از این محله ملک شخصی وجود دارد که چندین سال است فاقد دیوارکشی  می باشد و به محلی برای ریختن زباله ها و نخاله های ساختمانی بدل گشته است.

 ساکنین این محله طی تماسی از وحید مصدق، نماینده خود در شورای اسلامی شهر برازجان درخواست کردند تا دراین محله حاضر شود. این عضو شورا بلافاصله در محل حاضر شد و با ساکنین به گفت و گو پرداخت.

 

مصدق در جمع ساکنین محل اعلام کرد:

 

پیگیر حل مشکل این محل بوده وهستیم و شخصا بارها در این محل حاضر شده ام. این زمین ملک شخصی است و شهرداری در تلاش است تا بتواند با مالک این زمین به توافق برسد.

 

 

 


 


 

مصدق افزود:

 

از آنجا که نبود امکانات تفریحی و سرگرمی به چشم می خورد، پس از حل مشکل این زمین به دنبال آن هستیم تا آن را تبدیل به فضای سبز کنیم و با اضافه کردن امکانات تفریحی،موجبات رضایت ساکنین را فراهم آوریم. شهرداری در زمینه رفع مشکل مالکیتی این زمین اقدامات مثبتی انجام داده و انشالله این مشکل مرتفع خواهد شد.

 

 مصدق همچنین طی تماسی به مسئولین شهردای اعلام کرد جهت رفع مشکل نظافت محل هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند. در انتها ساکنین این محله از عضو شورای اسلامی شهر برازجان بابت پاسخگویی و حضور تشکر و تقدیر کردند. 

       

برچسب ها:
شورا , مصدق

نظرات کاربران
درود بیکران از زحمات اعضای شورای اسلامی شهر بخصوص آقای مصدق که واقعا همیشه حاضر و پا به کار بوده اند. آرزوی توفیق و سلامتی برای این بزرگوار داریم.
بخدا حق ما این نیست و حق محله های بالا شهر هم این نیست که از حق اینجا بردارندو ببرند آنجا. چرا ما باید اینطور مظلوم واقع شویم . کوچههای ما همش زباله هست. بچه های ما در این محیط کثیف زندگی و بازی می کنند. حتی وسایل بازی هم ندارند.
رضا خلیفه 7 ماه قبل گفت:
سلام. اقای مصدق لطفا به محله ما هم بیایید. حسین اباد کوچه 16 جمهوری. ممنون. منتظریم.
اقای مصدق سلام. یک سوال داشتم چرا شهر ما شهریت ندارد؟ جای جای شهر صحنه های ناراحت کننده و نبود امکانات لازم ، فراوان دبده می شود.
متشکر اقای مصدق
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان