طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آذر 1398 - 21:41
در دیدار عضو شورای شهر برازجان با دبیر هیئت کوهنوردی استان بوشهر:

دادخبر؛ عضو شورای اسلامی شهر برازجان با دبیر هیئت کوهنوردی استان بوشهر دیدار کرد و این جلسه با محوریت تبادل نظر در خصوص گسترش هرچه بیشتر ورزش های همگانی در شهر برگزار شد.

به گزارش دادخبر؛ در ابتدا ساسان امینی دبیر هیئت کوهنوردی استان بوشهر توضیحاتی را در خصوص فعالیت ها و آمارهای مربوط به این رشته در استان ارائه و اعلام کرد:

 از آنجا که اغلب کوهنوردان استان برازجانی هستند، مرکزیت این هیئت به شهرمان انتقال یافت که این خود دستاورد برزگی به شمار می رود. ما آموزش و تربیت کوهنوردان را از سنین پایه با جدیت آغاز کردیم که نتیجه ی آن چندین مقام قهرمانی کشوری و آسیایی بوده است.ما دارای  ١٤ باشگاه در كل استان هستیم، در برازجان ٦ باشگاه  فعال وجود دارد و بالغ بر ٣٨٠ بيمه شده در سال گذشته داشته ایم. فعالیت های این هیئت با حضور پر شور مردم انجام می شود و برخي از برنامه هاي ما تا ٣٠٠٠ نفر شركت كننده دارد.

 

 

دبیر هیئت کوهنوردی استان بوشهر افزود:

 


سال گذشته هيئت كوهنوردي دشتستان مقام اول را در استان كسب كرد و همچنین كميته هيئت همگاني استان بوشهرنیز رتبه اول كشور را در سال گذشته به دست اورد. سیاست ما بر این است تا مسئولين كميته هاي هيئت ها، ترکیبی از جوانان و پيشكسوتان باشد و کسب مقام اول نشان از موفقیت این طرح دارد. البته جا دارد از نهاد های سپاه پاسداران، نيروي انتظامي، شهرداري، محيط زيست، شبكه بهداشت و منابع طبيعي و اداره ورزش و جوانان تشکر کنیم چراکه در تمامی برنامه ها یار و یاور ما هستند. 

هدف ما برگزاری ورزش های همگانی به شکل تخصصی است و به همین خاطر از شورای اسلامی شهر برازجان درخواست داریم تا در این راه یاری رسان ما باشند.

 

بعد از صحبت های ساسان امینی، وحید مصدق ورزش های همگانی را از عوامل اصلی ترویج شادی و نشاط در جامعه خواند و اعلام کرد:

 


 

شوراي پنجم از بدو تشكيل تا كنون حمايت خاصي از ورزش داشته است و با توجه به تعهد اخلاقي كه به جوانان داريم هر سال ٣٥٠ ميليون بودجه تخصيص داده ايم که ثمره ي آن حضور فعال باشگاه ستارگان در ليگ برتر است. البته شورای پنجم حمایت های خود را تنها به چند رشته ورزشی محدود نکرده و تا آنجا که توان داشته از همه رشته ها حمایت کرده است.

 

وحید مصدق در بعد ورزش همگاني تصریح کرد:

بايد ورزش و شادي را به هم پيوند بزنيم و اين خاصيت ورزش همگاني است. در اینجا جا دارد از اقايان كمارج ، شعبانی واطمينان بابت زحمات دربعد ورزشهای  همگاني تشکر کنیم. 

 

هدف اين است كه شوراي شهر به ورزش همگاني ورود كرده و قسمتي از بودجه ورزشی را به اين عرصه اختصاص دهد. در این راه به زودی یک جلسه در شورا ترتیب داده خواهد شد تا اقدامات لازم را برای تحقق هدفمان پیش ببریم.

 

 


 

در انتها عضو شورای اسلامی از امکانات هیئت کوهنوردی بازدید و از زحمات اعضای این هیئت تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
سعید ویسویی 8 ماه قبل گفت:
سلام. آقای مصدق لطفا ورزش را بیشتر و بیشتر حمایت نمایید. ممنونم از حضورت.
سلام.آقای مصدق لطفا به ورزش همگانی در شهر و اجرای برنامه های شاد جهت روحیه مردم بیشتر بپردازید. بیشتر مردم حالت شادی در صورت شان دیده نمی شود لطفا خنده را بر لبان مردم جاری نمایید .دررررررووووود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان