طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 آذر 1398 - 13:47

داد خبر؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از پنج‌شنبه هفته جاری سامانه جدید بارشی وارد این استان می‌شود.

سامانه جدید بارشی در راه بوشهر

به گزارش داد خبر، پیام مساعدی روز سه‌‍‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی همچنین نشان می‌دهد طی ساعت‎هایی از وقت امروز علاوه بر افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان به خصوص بر روی دریا دور از انتظار نیست.

 

وی بیان کرد: پیش بینی می‌شود فردا وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر به نسبت آرام باشد اما از روز پنجشنبه با نفوذ سیستم ناپایدار جو به جنوب غرب ایران، شرایط برای وقوع وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق بر روی دریا وجود دارد.

 

مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش ملایم باد و طی ساعت‎هایی از وقت امروز گاهی با افزایش ابر پیش‎بینی شده است.

 

وی عنوان کرد: در این مدت در برخی نقاط بویژه بر روی دریا همراه با بارش پراکنده باران و رعد و برق و از فردا با کاهش ابر پیش‏ بینی می‎شود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد متغیر و به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و طی امروز تا اوایل شب به طور لحظه‌‎ای تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش‎بینی شده است.

 

وی گفت: در این مدت ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و طی امروز تا اوایل شب در هنگام وزش باد گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‎بینی می‎شود.

 

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۵۲ بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۰۶، جزر دوم ساعت ۱۳:۴۷ و مد دوم دریا ساعت ۲۰:۱۵ خواهد بود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان