طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 آبان 1398 - 09:22
عدم مدیریتی در آرامستان برازجان بار دیگر حاشیه آفرید +عکس

داد خبر؛ چندی پیش بود که مدیریت ضعیف آرامستان برازجان باعث شد دو جسد با هم جابجا شوند و باعث ناراحتی بسیاری گردید. اما اکنون این مدیریت بار دیگر حادثه آفرید.

در این شهر مردگان نیز آرامش ندارند/ اگر شهرداری اجازه دهد سیر تا پیاز را می گویم

 

به گزارش داد خبر، شواهد حاکی از آن است که چهارشنبه گذشته در آرامستان برازجان یک نبش قبر صورت می گیرد و صبح پنج شنبه میتی تازه دفن می گردد.

بنا به این گزارش، دیروز عصر با حضور شهود بستگان مرده ای که نبش قبر آن صورت گرفته است، طی تماسی با مهدی نیکنام نائب رییس شورای شهر برازجان، در محل حضور می یابند.

بنا به گزارش خبرنگار داد خبر که در آنجا حضور داشت: نائب رئیس شورا با تماس های مکرر جهت پی گیری این واقعه پاسخی از سمت مسئولین مربوطه دریافت نمی کند. مسئول آرامستان با اشاره به اینکه وقت نماز است، از حضور سر باز می زند و پاسخگو نمی باشد. به گفته کارگر قبرکن نام شخص مرحوم بر روی قبر نوشته شده بود و سازه ای فلزی در چهارچوب آن قرار داشته است که وی را ـ با توجه به تذکرش از بابت این که اینجا قبر است و نام فرد نوشته شده ـ مکلف به کندن قبر می کنند و سازه فلزی را با سنگ چرخ جدا ساخته و در آرامستان رها می کنند.

در صبح پنجشنبه گذشته میتی در این مکان به خاک سپرده می شود و در همان روز قبر را تماما با سیمان پوشش می دهند. عصر پنجشنبه با حضور بیش از چهار تن بستگان متوفی قبلی با مشاهده این صحنه ناراحت شده و سوالاتی برایشان مطرح می شود که، مگر دور قبر نرده نبوده است؟ پس چرا نرده را برداشته اند؟ اصلا مسئول آرامگاه کیست؟ چطور می شود بدون رضایت والدین فرد متوفی یا بدون دستور قضایی نبش قبر صورت بگیرد؟ 

 

مهدی نیکنام با حضور بیش از یک ساعت در محل و تماس های مکرر با مسئولین ذی ربط، بالاخره مامور آگاهی حضور پیدا کرده، مستندات را ثبت و ضبط نموده و با شاهدین حاضر در محل صحبت نمودند. به گفته نیکنام: ما تا به حال جابه جایی میت داشته ایم اما اینکه روی قبر مرده ای دیگر، میتی را تازه دفن کنند و آن هم بدون اطلاع، بدون رضایت و بدون حکم مرجع قضایی نداشته ایم که این از عجایب شهر ماست و هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست. متاسفانه در این شهر مردگان نیز آرامش ندارند.

 

شایان ذکر است محراب بنافی رئیس شورای اسلامی شهر برازجان نیز در محل حضور پیدا کرده و با افراد حاضر در آنجا تبادل نظر نمودند.

امروز طی تماسی که با مهدی رهنما مدیر آرامستان داشتیم نظر ایشان را یرامون این موضوع خواستیم که ایشان با ذکر اینکه من اجازه ندارم در این مورد گفتگویی داشته باشم و باید به شهرداری مراجعه کنید گفت: اگر شهرداری اجازه دهد من سیر تا پیاز این اتفاق را بیان می کنم.
 


نظرات کاربران
دلسوز 7 ماه قبل گفت:
احتمالا اگه کارگردان سریال پایتخت همچی ماجرای عجیبی را بفهمه حتما در سری جدیدش ازش استفاده میکنه
دلسوز 7 ماه قبل گفت:
اگه این ماجرای عجیب را کارگردان های سریال ستایش یا پایتخت بفهمند حتما در سری جدید سریالشون ازش استفاده میکنند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان