طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 آبان 1398 - 17:21
به قلم مرصاد پنا

دادخبر؛ امیدمان به موسوی‌جاویدانِ جوان می‌باشد که نگاهش و دیدگاهش شاکله‌ی فوتبال را محکم‌تر خواهد کرد و امیدواریم که سید یونس موسوی با اقتدار سکاندار فوتبال استان بوشهر شود.

 

نسکافه‌ای با سید یونس موسوی‌جاویدان

داد خبر ـ مرصاد پنا: چندین ماه است که برای کاندیدا شدن ریاست هیئت فوتبال استان بوشهر خبر های متعددی به گوش می‌رسد حال بعد از ماه ها امروز خبر قطعی کاندیدا های ریاست هیئت فوتبال استان از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان به اشتراک گذاشته شد و گویای واقعیت ها شد.

 

چهار کاندیدا صلاحیت کاندیدا شدن ریاست هیئت فوتبال شده‌اند.

 

حال،چهره‌ای جوان اما باتجربه خوشتیپ و باهوش و با تفکراتی جدید و دارای دیسیپلین، مردی از زاده دشتستان، رنگ لباسش خاکی‌ست، دلی شاد و لبانش برای بهتر شدن باز می‌شود ...

 

سید یونس موسوی‌جاویدان

 

مدرک تحصیلی او کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی است.

جنس انتخابش بویِ تغییر می‌دهد و فوتبال به او نیاز دارد،پر انرژی و با اقتدار آمده است ...

 

سابقه حضور در باشگاه های:

فتح، هما، منتخب دانشجویان تهران، مقاومت بوشهر، وحدت آذین بوشهر و در دشتستان: پرسپولیس، پیام، اتحاد و همچنین صنعت سیراف و در مقام مدیریت ورزشی در باشگاه‌ها و جایگاه‌های ویژه‌ای قرار داشته‌اند.

 

دوران طلایی مقاومت بوشهر در لیگ کشور و استان در رشته های مختلف با مدیریت و حضور ایشان بوده و خدماتِ موسوی‌جاویدان در بوشهر و محل کار ورزشی می‌باشد و هم‌اکنون با وحدت آذین بوشهر در مرکز استان به زندگی ورزشی خود ادامه می‌دهد.

 

موسوی‌جاویدان دارای مدرک مربیگری B ایران می‌باشد.

 

بدون شک او لیاقت سکان هیئت فوتبال استان را دارد و حال کمتر از ۱۰ روز دیگر اقدامات لازم جهت رأی گیری صورت خواهد گرفت. 

 

امیدمان به موسوی‌جاویدانِ جوان می‌باشد که نگاهش و دیدگاهش شاکله‌ی فوتبال را محکم‌تر خواهد کرد و امیدواریم که سید یونس موسوی با اقتدار سکاندار فوتبال استان بوشهر شود.

 

با آرزوی موفقیت برای ایشان


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان