طراحی سایت
تاريخ انتشار: 13 آبان 1398 - 11:04
نامه سرگشاده جمعی از کشاورزان دشتستان به استاندار :

داد خبر؛ حدود 12 ماه هست که سهمیه گازوئیلی به کشاورز داده نشده و  کشاورزانی هستند ساعت ها به دنبال پیداکردن گازائیل می گردند، هر یک به طریقی چند لیتری گازائیل از کامیون ها یا به هر طریق دیگر تهیه می کنند و چند ساعتی عملیات کشت را ادامه می دهند ولی با این شرایط قطعا نمی شود اراضی استان را زیر کشت غلات برد.

کشاورزان در بی گازوئیلی می سوزند

به گزارش داد خبر و به نقل از دشتستان بزرگ، جمعی از کشاورزان دشتستان پیرامون معضل کمبود سهمیه سوخت تراکتورها به استاندار بوشهر نامه ای سرگشاده نوشتند که به شرح زیر می باشد:

استاندارمحترم استان بوشهرجناب آقای مهندس گراوند

باسلام و تحیت

ما جمعی ازکشاورزان شهرستان دشتستان از این طریق مراتب گله مندی خود را ازشرکت نفت بابت تحویل سهمیه سوخت جهت تراکتورهای کشاورزی اعلام می داریم.


جناب استاندار، اکنون که فصل کشت گندم در سطح وسیعی شروع شده و کشاورزان شبانه روز در بیابان های استان مشغول کاشت هستند، بخاطر عدم بموقع تخصیص سوخت از طرف شرکت نفت در بلاتکلیفی بسر می برند،لذا از این مقام عالی تقاضا داریم ما را از این بالاتکلیفی نجات دهید.

 

حدود 12 ماه هست که سهمیه گازوئیلی به کشاورز داده نشده و  کشاورزانی هستند ساعت ها به دنبال پیداکردن گازائیل می گردند، هر یک به طریقی چند لیتری گازائیل از کامیون ها یا به هر طریق دیگر تهیه می کنند و چند ساعتی عملیات کشت را ادامه می دهند ولی با این شرایط قطعا نمی شود اراضی استان را زیر کشت غلات برد.

 

ما کشاورزان از جنابعالی که نماینده عالی و مستقیم دولت محترم در استان بوشهر هستید، انتظار داریم در خصوص حل این مشکل بذل عنایت فرمائید تا شاید بتوانیم کار کشت مزارع را به پایان برسانیم

پیشاپیش از بذل عنایت شما کمال تشکر و سپاس را داریم


رونوست: سازمان جهادکشاورزی استان بوشهر
مدیریت جهادکشاورزی شهرستان دشتستان


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان