طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آبان 1398 - 16:24
طی حکمی از طرف معاون وزیر نفت؛

داد خبر؛ بنوی دارای حدود بیست سال سابقه در سمت‌های مدیریتی روابط عمومی در شرکت‌های تولیدی توسعه‌ای و خدمات فنی در شرکت‌های تابعه وزارت نفتمی‎باشد که در سالهای 1391 و 1394 به عنوان مدیر برتر روابط عمومی در بین شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی انتخاب شد.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دستان یک دشتستانی افتاد

به گزارش داد خبر، ایوب بنوی با حکم بهزاد محمدی وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی، بعنوان رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب گردید.

 

شایان ذکر است ایوب بنوی زاده شهر وحدتیه از دشتستان، فارغ‌التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی، در رشته علوم ارتباطات است و مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت فرهنگی گذرانده است.

 

رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی قبل از این، رئیس روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران بود.

 در کارنامه این مدیر جوان، می توان به ریاست روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، نماینده روابط عمومی‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی  شش استان جنوبی کشور و ریاست روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز اشاره کرد.


بنوی دارای حدود بیست سال سابقه در سمت‌های مدیریتی روابط عمومی در شرکت‌های تولیدی توسعه‌ای و خدمات فنی در شرکت‌های تابعه وزارت نفت  می‎باشد که در سالهای 1391 و 1394 به عنوان مدیر برتر روابط عمومی در بین شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی انتخاب شد.

 

پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر» آرزوی موفقیت برای این مدیر جوان دارد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان