طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 آبان 1398 - 18:28
دوره مربیگری بی آسیا در شهرکرد +عکس

داد خبر؛ در این دوره که از استان بوشهر دونفر به نامهای، علی رضا صیادی ازدشتستان(برازجان ) و حسن رستمی از تنگستان(رستمی) حضور داشتند.

جوان ترین مربی فوتبال ایران و فنی ترین مربی از دشتستان

به گزارش داد خبر، دوره مربیگری بی آسیا به مدت ۲۳ روز از هیجدهم مهرماه تا دهم آبان در شهرکرد با ۲۳ نفر برگزار گردید، که از استان بوشهر دونفر به نامهای، علی رضا صیادی ازدشتستان(برازجان ) و حسن رستمی از تنگستان(رستمی) حضور داشتند.

 

بنا به این گزارش، شرکت کنندگان از استان های بوشهر، اصفهان، چهارمحال بختیاری، کرج، تهران، فارس، خوزستان، بودند که مدرسی این دوره را دکتر سیدغلامرضا جعفری از اصفهان بر عهده داشتند و مباحث فنی ارائه شده پیرامون تخصصی فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا، بی آسیا ، فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی، تغذیه ورزشی، بدنسازی فوتبال، داوری فوتبال بودند.

 

حضور مربیانی نام آشنا در این دوره می توان از کمک مربی فیزوز کریمی، کمک مربی تیم ملی نونهالان  ایران، بازیکنان لیگ برتر و لیگ دسته یک ایران، مربیان آکادمی  باشگاه استقلال تهران و پرسپولیس، مربیان آکادمی سپاهان اصفهان، کمک مربی قلعه نوعی می توان نام برد.

 

به گزارش داد خبر، از جمله خبرهای خوبی که در این دوره برای هم استانی ها می باشد، معرفی علیرضا صیادی به عنوان جوان ترین مربی فوتبال ایران و فنی ترین مربی در دوره ذکر شده  بود که در اختتامیه مورد تشویق قرار گرفت.

 

پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر» این موفقیت را به جامعه مربی گری استان تبریک گفته و برای آقایان صیادی و رستمی آرزوی موفقیت روز افزون دارد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان