طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 آبان 1398 - 12:29
نائب رئیس شورای اسلامی شهر برازجان:

دادخبر؛ مهدي نيكنام نائب رئيس شوراي اسلامي شهر برازجان و رئيس كميسيون خدمات شهري از وضعيت فعلي در حوزه نظافت شهري و همچنين پرسه سگ هاي ولگرد در شهر برازجان انتقاد كرد.

به گزارش دادخبر، مهدی نیکنام، نائب رئیس شورای اسلامی شهر برازجان از وضعیت نظافت شهری و افزایش تعداد سگ های ولگرد انتقاد کرد. 

 


 

 نیکنام افزود:

متاسفانه بايد اعلام كنم سگ هاي ولگرد، شهرداري برازجان و كليه نهاد هاي ذي ربط را شكست داده اند و اكنون پيروزمندانه در شهر رژه مي روند. اين وضعيت سلامت شهروندان را به خطر مي اندازد و گويا تا زماني كه يك نفر جان خود را از دست نداده نهادي ذي ربط اقدامي نخواهند كرد. اميدوارم هرچه سريعتر ساماندهي  سگ ها صورت پذيرد چرا كه وضعيت فعلي ديگر قابل تحمل نيست.

 

همچنين عملكرد شهرداري برازجان در حوزه نظافت شهري اصلا قابل قبول نيست و  پسماند ها در شهر به حال خود رها شده اند و گويا قرار نيست فكري به حال آنها شود. ما نمایندگان مردم هستیم و از این از ما توقع می رود تا در این زمینه پیگیری های لازم را انجام دهیم.


شهرداری باید بداند نارضایتی مردم در این خصوص بسیار بالا رفته و چه حضورا و چه تماس های تلفنی به صورت مکرر بر نارضایتی خود از وضعیت فعلی تاکید دارند. شورای اسلامی شهر برازجان بارها به شهردار و معاونت خدمات شهری تذکر داده اما توجهی نشده است. از این رو شهردار  و معاونت خدمات شهری به زودی به کمیسیون خدمات شهری احضار می شود تا پاسخگوی این وضعیت باشد.


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
رسول 7 ماه قبل گفت:
برازجان تبديل به زباله داني شده لطفا به دادش برسيد
حسين رجايي 7 ماه قبل گفت:
با سلام شورا حتي جرات سوال ندارد چه برسد به احضار!
برازجاني 7 ماه قبل گفت:
سلام نيكنام اگر راست مي گويد استيضاح كند هرچند راي نياورد نفس استيضاح بد نيست و يكي از محاسن ان رو شدن تخلفات مي باشد آيا نيكنام وارد پروسه استيضاح شهردار مي شود؟
علی 7 ماه قبل گفت:
یه مسئول غیرت داری پیدا بشه مشکل زمین های فرهنگیان ( فرهنگ شهر ۲) را حل بکن
محمد خوش رو 7 ماه قبل گفت:
سلام. وقتی چند عضو شورا صدا ازشون بعد از سه سال در نیومده و تا حالا جرات نکردن به شهردار بگن داری چیکار می کنی این پول ارزش افزوده را چرا همه کردی چراغ وقتی عضو شورا بخاطر باندبازی و حزب بازی فقط شهردار را میخواد نباید از این بیشتر انتظار داشا
علی 7 ماه قبل گفت:
من نیز ب شهرداری برازجان نمره منفی میدم .سالهاست ک جای دفن پس مانده ای شهری شمال شهر برازجان است ک با بوی تعفنش را ب داخل شهر می اورد اما کسی پیگیری نمیکنه ک جاش تغیر پیدا کنه.
هیچ 7 ماه قبل گفت:
با سلام.از تک تک اعضای شورا تشکر میکنیم بابت پیگیری و حضور فعال خودشون در شهر به رفع حل مشکلات زود قضاوت نکنیم .
شهروند 7 ماه قبل گفت:
با سلام.اون اقا درست میگه که کسی جرات بازخواست شهردار رو نداره.ولی باید به عرض برسونم که همین اقای..... و یکی دو نفر دیگه از اعضای محترم شورا تا خرابکاریهای شهرداریو رو میکنن متاسفانه از داخل شورا الخصوص اقای..... که عشق ریاست داشتن ظاهرا و همش دم از خدا وخون شهدا و....میزنن و خانم ..... سریعا پشتیبانی از شهردار میکنن حتما یه چیزی براشون میماسه دیگه.
پاسخ: به امید خدا شورای شهر با اتحاد و همدلی مسبب اتفاقات خوبی در شهر خواهند شد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان