طراحی سایت
تاريخ انتشار: 28 مهر 1398 - 05:07
در پی انتقاد «داد خبر» از کمیته ساختگی روز برازجان؛

داد خبر؛ فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان در این نشست، بر نقش مردم و مردمی بودن نکوداشت روز برازجان تاکید داشتند و توصیه کردند که دبیرخانه نکوداشت هفته برازجان نیز باید بصورت مردمی اداره شود و باید مردم را دخیل در امور و برنامه ها کنیم تا موفقیت حاصل شود.

روابط عمومی فرمانداری دشتستان جوابیه داد

به گزارش داد خبر، منتشر شدن خبری مبنی بر جلسه ستاد نکوداشت هفته برازجان با فرماندار دشتستان و تعیین رئیس و دبیر این ستاد، عکس العمل های مختلفی را در پی داشت که مهمترین آنها اظهار بی اطلاعی اعضای شورای شهر برازجان مخصوصا رئیس کمیسیون فرهنگی این شورا بود که تعجب همگان را برانگیخت.

 

در این زمینه دیروز دو یادداشت از سوی سایت خبری «داد خبر» منتشر شد که اول به قلم مجید کمالی پور بنام چهار سوال از کسانی که در هر کاری دخالت می کنند و مطلب دومی نیز از سوی این سایت بود بنام هفت نکته پیرامون آنچه خارج از قانون در حال وقوع است.

 

پس از این مطالب، روابط عمومی فرمانداری برازجان طی تماسی با داد خبر مطالبی را در جهت تنویر افکار عمومی ارائه دادند که به شرح زیر می باشند:

 

1ـ این جلسه بنا به درخواست یکی از اعضای شورای شهر برازجان و با موضوع «نشست کمیته برگرار کننده روز برازجان با فرماندار دشتستان» بوده و پیش از جلسه، فرمانداری از اسامی افرادی که در جلسه حضور خواهند داشت اطلاعی نداشته و صرفا آنها را با نام کمیته برگزار کننده روز برازجان می شناخته است.

 

2ـ رئیس شورای شهر برازجان در این جلسه حضور داشتند و اگر کمیسیون فرهنگی یا دیگر اعضای شورای شهر از این جلسه بی خبر بوده اند مقصر فرمانداری نبوده است چون مدعوین از طرف فرمانداری نبوده اند.

 

3ـ فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان در این نشست، بر نقش مردم و مردمی بودن نکوداشت روز برازجان تاکید داشتند و توصیه کردند که دبیرخانه نکوداشت هفته برازجان نیز باید بصورت مردمی اداره شود و باید مردم را دخیل در امور و برنامه ها کنیم تا موفقیت حاصل شود.

 

4ـ تعیین رئیس و دبیر این نکوداشت به هیچ عنوان در فرمانداری صورت نگرفته است و قبل از ورود به فرمانداری این کار در جلسه بسیج اصناف صورت اتفاق افتاده بود که در جلسه فرمانداری فقط گزارش آن ارائه شد.

 

5ـ فرماندار خواهان حذف هیچ نیرویی مخصوصا نخبگان، سمن ها و رسانه های شهر نبوده و در جلسه نیز این موضوع را به صراحت اعلام نموده و گفتند: همه رسانه ها را در کمیته روابط عمومی رسانه و فضای مجازی بسیج کنید و از ظرفیت نخبگان شهر برازجان و از ظرفیت سمن ها در برگزاری هفته برازجان استفاده کنید زیرا سمن نماینده مردم و پل ارتباطی ما با مردم است.

 

ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداری دشتستان، امیدواریم با اتحاد، همدلی و اجرای صحیح قانون به سویی پیش برویم که امسال شاهد اتفاقات تلخ و بی برنامگی سال گذشته در برگزاری هفته برازجان نباشیم.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان