طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 مهر 1398 - 17:43
روز برازجان قرباني زياده خواهان

داد خبر؛ متاسفانه فرماندار در اولین امتحان خود، نمره قبولی را با تک ماده هم نتوانست بگیرد و این جلسه نشان از ضعف شدید و ساده لوحانه او داشت.

هفت نکته پیرامون آنچه خارج از قانون در حال وقوع است

به گزارش داد خبر: هنوز تجربه تلخ هفته برازجان از يادمان نرفته است. گويي اين تجربه هاي تلخ بارها و بارها، دوباره و چندباره و چندین باره باید تكرار شوند.

در خبر ها آمده بود رئيس و دبير هفته برازجان انتخاب شد. ضمن تبريك به هر دو عزيز نكاتي قابل تامل را بايد اشاره كرد:

 

١- مهمترين نكته در اين اتفاق ميزبان جلسه بود كه بايد در ميزباني ها بيشتر دقت كند چرا كه اگر قرار بر ميزباني بود نهاد تصميم گيرنده اين مراسم، شوراي اسلامي شهر بود که مي بايست ميزبان باشد.

 

٢- قاعدتا وقتي يك نهاد ميزبان است پس بايد دعوت كننده هم ميزبان باشد ولي خبرها حكايت از آن دارد كه دعوت كننده فرد ديگري بوده است كه اين موضوع نشان از حضور نیرویی بالاتر از میزبان (که فرمانداری بوده است و نهاد اول سیاسی یک شهرستان است) در این جلسه بوده است.

 

٣_ نهاد تصميم گيرنده در اين خصوص شوراي اسلامي شهر است چند نفر از نمايندگان مردم در جلسه حضور داشتند؟!

 

٤- حال كه كميسيون فرهنگي شورا در راس هفته فرهنگي برازجان قرار دارد بر چه اساس و معياري بايد از اين موضوع بي اطلاع باشد و حذف شود!؟

 

٥- گويند اشتباه تكرار كردن خطاست. چندين و چند بار برازجان بايد قرباني خطاهاي شما مسولين شود؟

تيم انتخاب شده تيمي است  كه كارنامه مشخص دارد و سابقه فرهنگي مشخص و افتضاح هفته فرهنگي گذشته هنوز بر پيشاني اين شهر پاك نشده است. واقعا بايد از افراد حاضر در جلسه پرسيد شما بر چه اساس و معياري تيم شكست خورده در اين خصوص را دوباره انتخاب كرده ايد؟!

 

٦- مهمترين مورد را بايد به پاي رييس شورا نوشت كه با بي تجربي تمام همكاران خود را ناديده گرفت و پا در بازي گذاشته است كه اول و آخر آن باخت دو سوی است!

جناب بنافي! نمايندگان مردم شما را انتخاب كردند كه حافظ حق آنها و مردم باشيد نه دوستي و رفاقت هاي خانوادگي!

 

٧ـ متاسفانه فرماندار در اولین امتحان خود، نمره قبولی را با تک ماده هم نتوانست بگیرد و این جلسه نشان از ضعف شدید و ساده لوحانه او داشت.

 

 

در پایان ضمن آرزوی موفقیت، اتحاد و یک دلی بین اعضای شورای شهر برازجان، امیدواریم در شهر ما نیز بجای حاکمیت اشخاص، قانون حاکم شود.


نظرات کاربران
شهروند 7 ماه قبل گفت:
بعضی از ناآشنایی فرماندار سواستفاده کرده اند و فرماندار می بایست شدیدا با این مورد برخورد کند.
بی نام 7 ماه قبل گفت:
هر زمان منافعتان به خطر میوفته دست به قلم میشین
همتون مثل همین
پاسخ: درود بر آقا یا خانم بی نام
این مطلب از طرف پایگاه خبری ـ تحلیلی «دادخبر» منتشر شده است و منافع این پایگاه خبری تا کنون چیزی جز منافع عموم مردم نبوده است.
حرف شما کاملا صحیح است و شک نکنید از این به بعد هم این منافع را دنبال خواهیم نمود.
سپاس از نظرتون
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان