طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مهر 1398 - 05:26
نخستین نشست معلمان تاریخ دشتستان +عکس

داد خبر؛ نشست معلمان تاریخ دشتستان بزرگ به همت موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان و با همکاری پایگاه باستان شناسی دشتستان برگزار شد.

کمالی پور: آگاهی اقشار مختلف پیرامون میراث فرهنگی هدف اصلی ماست

به گزارش داد خبر، نخستین نشست معلمان تاریخ شهرستان دشتستان در راستای هم اندیشی با اهداف پایگاه میراث فرهنگی کاخ های هخامنشی دشتستان چهارشنبه دهم مهرماه در پایگاه میراث فرهنگی برگزار گردید.

 

مجید کمالی پور مدیر عامل موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان در گفتگویی با داد خبر درباره این نشست گفت: این نشست صمیمانه که با حضور مهندس فرهاد ذکاوت زاده مدیر پایگاه میراث فرهنگی و 11 نفر از دبیران تاریخ دشتستان برپا شد، در راستای هم اندیشی با اهداف پایگاه میراث فرهنگی و کاخ های هخامنشی دشتستان بود.

وی افزود: در این جلسه همچنین درخصوص شناخت بیشتر دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی نسبت به آثار تاریخی و باستانی تاکید شد.

مدیر عامل موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان ادامه داد: همکاری معلمان تاریخ با پایگاه و استفاده از ظرفیت های پایگاه فرهنگی کاخ های هخامنشی دشتستان ازجمله امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، موضوعات دیگر این نشست بود.

کمالی پور با تاکید بر اهداف موسسه صدای چرخاب اظهار داشت: یکی از اهداف این موسسه افزایش آگاهی اقشار مختلف با میراث فرهنگی این شهرستان است که در این راستا، موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان با همکاری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در نظر دارد با توجه به نیاز های جامعه و شناساندن مکان ها و جاذبه های گردشگری، گردهمایی و نشست هایی را با توجه به موضوع برگزار خواهد کرد.

 

شایان ذکر است این نشست در پایگاه فرهنگی کاخ های هخامنشی دشتستان برگزار شد که مهندس فرهاد ذکاوت زاده مدیر پایگاه نیز در این نشست مطالبی درباره پایگاه و علت ایجاد این پایگاه عنوان کرد. 

 نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان