طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 مهر 1398 - 16:06
حضور اعضای شورای اسلامی شهر برازجان در جمع آتش نشانان:

دادخبر؛ اعضای شورای اسلامی شهر برازجان با پرنسل سازمان آتش نشانی دیدار کردند.

به گزارش دادخبر؛ اعضای شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت روز آتش نشان و به جهت تقدیر و تشکر از زحماتشان سه شنبه 9 مهر ماه در سازمان آتش نشانی حاضر شدند.

 

 

در ابتدای این حضور، محراب بنافی رئیس شورای اسلامی شهر برازجان با مقدس خواندن راه و منش آتشنشانان اعلام کرد:


در طول انقلاب اسلامی چه در دفاع مقدس و چه در حوزه هاي مختلف خدمت رساني، همواره انسان های زیادی بودند که با فداکاری در راستای اعتلاء و سربلندی کشور عزیزمان قدم نهادند و شهید شدند و می بایست همگی در مسیر شهدا حرکت کنیم و در این مسیر استوار و صاحب قدم بمانیم. اقدام شما مقدس است  و شباهت به عملكرد رزمندگان دارد و شايسته تقدير است. امروز به مناسبت روزي كه يادوري فداكاري هاي شما در عرصه ي نجات زندگي و خدمت به مردم است، در جمع شما هستيم و زبانمان از قدرداني عملكرد شما خوبان قاصر است. همچنين جا دارد از عملكرد مهندس عباسي و ساير دست اندر كاران مجموعه آتش نشاني تشكر كنم. 


مهدی نیکنام نایب رئیس شورای اسلامی شهر برازجان نیز سازمان آتش نشانی را یکی از مهم ترین بخش های شهرداری برازجان قلمداد کرد و افزود:


تبريك به نيروهاي آتشنشاني كه در یكي از مهمترين سازمان هاي شهرداري خدمت رساني مي كنند و الحق جزو زحمتكشترين نيروها به حساب مي آيند.

 

بدون شك زحمات شما همانند رزمندگان است چراكه در هنگام بروز حادثه از جانتان براي خدمت به مردم مي گذريد. همچنين جا دارد از زحمات جناب آقاي ابولفتحي در گذشته و در حال حاضر جناب آقاي عباسي تشكر كنم. اميدوارم خدمت رساني در حوزه آتش نشاني و امداد و نجات از سال گذشته بهتر و سطح بالاتري صورت گيرد. این روز را به شما عزیزان تبریک . تهنیت عرض می کنم.

 


 

وحید مصدق رئیس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر برازجان آتش نشانان بعد از خدا، امید اول مردم در هنگام بروز حادثه هستند. این عضو شورای اسلامی شهر برازجان اعلام کرد:

 

علت نامگذاري 7 مهر به عنوان روز آتشنشاني و ايمني،شهادت آتش نشاناني گرانقدري بود كه در سال ١٣٥٩ وقتی که دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد، برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند که در حین عملیات خاموش کردن آتش، مجدداً هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه می کنند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان می شود.

 


 

در اهميت كار شما بزرگمردان همين بس كه در قرآن كريم در آيه ٣٢ سوره مائده بر ارزش و اهميت نجات دهندگان حيات در نزد خدا اشاره مي كند.

 

شما عزيزان در هنگام بروز حادثه بعد از خداوند اميد مردم هستيد و  جا دارد اين روز را صميمانه تبريك خدمت شما تبريك عرض كنم.

وحید مصدق خطاب به مدير عامل سازمان آتش نشاني شهرداري برازجان اعلام كرد در اجراي اطرح هميار آتش نشان كوشش كنيد چرا كه جامعه براي گسترش فرهنگ پيشگيري قبل از بروز حادثه نيازمند آموزش در سنين پايه مي باشد.

 


ساحل تنگستانی نیز به عنوان رئیس کمیسیون عمران و شهر سازی شورای اسلامی شهر برازجان این روز را به آتش نشانان تبریک گفت و با ابراز خوشحالي به دليل حضور در جمع آتش نشانان افزود:


قدران زحمات همه شما بزرگوان هستيم و تمام تلاشمان را براي كمك به حل مشكلاتتان به كار خواهيم بست.

 


در انتها آتش نشانان به بيان مشكلات و پيشنهاداتشان براي بهبود خدمت رساني به مردم پرداختند و مهندس عباسي مدير عامل اين سازمان اعلام كرد در حال حاضر اگر برخي تجيهزاتمان يه روز رساني شود مي توانيم در سطح بالاتري به مردم خدمت رساني كنيم اما اين نكته را نبايد فراموش كرد كه در حال حاضر نيز با امكانات فعلي به بهترين شكلي كه مي توانستيم به مردم خدمت رساني كرده و مي كنيم.

 

 

 


 

 

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان