طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 مهر 1398 - 19:55
به مناسبت روز گردشگری و با همت موسسه صدای چرخاب +عکس

داد خبر؛ جشنواره نقاشی کودکان به مناسبت روز گردشگری با حضور پر شور فرهنگ دوستان در کاروانسرای مشیر الملک برگزار شد.

دژ برازجان در دفتر نقاشی کودکان ثبت شد

به گزارش داد خبر، جشنواره نقاشی کودکان عصر دوشنبه هشتم مهرماه، به همت موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان و با همکاری شهرداری برازجان، مجموعه خبری فکرشهر و اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برازجان، با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از فرهنگ دوستان و جمعی از فعالان مدنی در کاروانسرای مشیر الملک برگزار گردید.

 

مدیر عامل موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان در این مراسم ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و تبریک روز جهانی گردشگری گفت: این جشنواره در قالب طرح نشاط اجتماعی با موضوع گسترش گردشگری در سنین پایه برگزار شده است.

مجید کمالی پور ضمن بیان اینکه موضوع نقاشی، محیط داخلی کاروانسرای مشیرالملک بصورت حرفه ای و آماتور بود، تصریح کرد: از اهداف برگزاری چنین جشنواره هایی شناساندن مکان ها و جاذبه های گردشگری به کودکان و خانواده آنها است. 

مدیر عامل موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان از برگزاری همایشی با موضوع کاروانسرای مشیرالملک و بررسی زوایای مختلف این بنای تاریخی در گذر زمان خبرداد و افزود: این رویداد فرهنگی با حضور چند دبیر تاریخ دشتستان در آینده ای نزدیک در محل دژ برازجان برگزار می شود. 

در پایان این جشنواره فرهنگی بدون در نظر گرفتن طرح ها با درایت مدیران موسسه گردشگری صدای چرخاب دشتستان به همه شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد .

 

 نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان