طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 شهريور 1398 - 07:10
فوری/ بعد از بی اخلاقیهای انتخاباتی؛

داد خبر؛ در این میان کسانی دیگر نیز که به فکر گرفتن ماهی از آب گل آلود بوده اند، در صفحه های ساختگی اینستاگرام، سایت و گروههای مجازی به انتشار این اخبار پرداخته اند.

درگیری فیزیکی در هیئت تحریریه یکی از سایتهای استان

به گزارش داد خبر، چند وقت است که یکی از سایت نیوزهای استان، با نقل خبرهای دروغ جهت تخریب کاندیداهای احتمالی انتخابات، سعی بر باج خواهی و متشنج نمودن فضای سیاسی استان و بصورت خاص دشتستان نموده است.

 

در این میان کسانی دیگر نیز که به فکر گرفتن ماهی از آب گل آلود بوده اند، در صفحه های ساختگی اینستاگرام، سایت و گروههای مجازی به انتشار این اخبار پرداخته اند.

 

اما اکنون قضیه وارد مرحله ای جدید شده است و خبر به همین سایت و هیئت تحریره دونفره این سایت رسیده است.

شنیده ها حاکی از آن است، این سایت که جز مدیر مسئول فقط یک نفر دیگر در کنار خود دارد، شاهد زد و خورد و درگیری فیزیکی بوده است.

گویا ماجرا از آنجا شرع می شود که نفر دوم سایت با اعتراض به بی اخلاقی های مدیر مسئول، خواهان تغییر رویه سایت شده است که مدیر مسئول سایت نیوز با اصرار بر راه و روش خود، به فحاشی می پردازد.

فحاشی و درگیری لفظی به زد و خورد و درگیری فیزیکی کشیده می شود و بعد از آن نفر دوم سایت رابطه و همکاری خود را با سایت نیوز قطع و از ماجرای بی اخلاقی انتخاباتی در این سایت پرده برداشته است.

شایان ذکر است دو نفر از کاندیداهای احتمالی نیز با پرداخت هزینه های میلیونی به مدیر مسئول این سایت، در پی مطرح نمودن و نشان دادن چهره ای موجه از خود شده بودند که همچنان با این سایت در ارتباط می باشند.


نظرات کاربران
چغادکیان 4 ماه قبل گفت:
از اول هم معلوم بود خبرهای این سایت دروغهای بزرگ است برای باج خواهی
امیدواریم این کارها تمام شود و دیگر تکرار نشود
علی 4 ماه قبل گفت:
دلال خبر!
چه خبر؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان