طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 شهريور 1398 - 21:31
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر؛

داد خبر؛ در آئینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، سرپرست پردیس بنت الهدی صدر بوشهر، معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر فرآیند مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت روز شنبه 9 شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آئین ضمن آرزوی توفیق برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و نائل شدن به افتخار دانشجومعلمی اظهار داشت: با حضور در دانشگاه فرهنگیان و کسب علم از اساتید متعهد و متخصص این دانشگاه امیدواریم که در راستای رشد و توسعه استان بوشهر گام بردارید و این استان در این مسیر مگر با دستان پر مهر و توان فکری شما حرکت نخواهد کرد.

غلامحسین حسینی گفت: امیدواریم که سعی و تلاش همه شما و همکاران ما در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر باید توسعه حرکت رو به جلوی استان باشد و ما به این مهم باور داریم.

 

حسینی با اشاره به پیشینه نظام تعلیم و تربیت در استان بوشهر بیان داشت: بعد از دارالفنون بوشهر ما با داشتن مدرسه سعادت در کشور دومین بوده است و نام مدرسه سعادت در تاریخ تعلیم و تربیت ایران بلندآوازه است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم که با اندیشه و مجاهدت علمی شما دوباره در عرصه تعلیم و تربیت ایران به اوج برسیم و آن شکوه علمی را بازآفرینی کنیم و معلمانی به چرخه تعلیم و تربیت وارد شوند که آن روزگار باشکوه را جلوه گر باشند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر نیز در این آئین ضمن آرزوی سربلندی برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و قبولی در فرآیند جذب دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید 372 نفر در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر پذیرش خواهند شد که 590 نفر دعوت به مصاحبه تخصصی و گزینش شده تا از بین آنها برترین ها برای تحصیل در این دانشگاه انتخاب شوند.

دکتر اکبر مولایی گفت: در این راستا پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امسال شانس بالایی برای تحصیل در این دانشگاه دارند و عده ای از آنها در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و عده ای دیگر در سایر دانشگاه های فرهنگیان کشور مشغول به تحصیل خواهند شد.

مولایی بیان داشت: امیدواریم که حداکثر دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پذیرش و قبول شوند و ما امروز تا پایان فرآیند مصاحبه و گزینش در خدمت شما هستیم و جای هیچگونه نگرانی نیست.

 

در ادامه این آئین دکتر مولایی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر فرآیند کامل مصاحبه و گزینش را برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تشریح کردند؛ در این آئین همچنین خانواده های پذیرفته شدگان نیز حضور داشتند.برچسب ها:
آموزش و پرورش

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان