طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 شهريور 1398 - 06:55
علیرضا صیادی

داد خبر؛ ایام انتخابات هیئت فوتبال بوشهر است مواظب کارهای که انجام می دهیم باشیم نان کسی را به نا حق نگیریم. تلاش کنیم تا رای ها جوری تقسیم شود که به حق است نه طوری دیگر...

کت شلواران ورزشی

داد خبر ـ علیرضا صیادی: بعد از این که «فوتبال گریست» حالا سری میزنیم به سراغ کت شلواران ورزشی که مدتی است گرد و خاک بر پا کرده اند و هر فرد کت شلواری کتک کاری میکند. به هر حال،حال و روز کت شلواری های ورزشی استان زیاد جالب نیست و این که نیست بر میگردد به چند رویه.

 

چند وقتی است که اختلافاتی گریبانگیر ورزش استان ما شده است و تمامی هم ندارد تا جایی که شبیه به یک مسابقه فوتبال شده است و یکی گل میزند و دیگری جواب گل را میدهد.

 

از اتفاقات اخیر که صحبت کنیم از همان خانم های داور معروف که یک چیز کاملا معمولی و یا به عبارتی ساده به نظر می رسید ولی به یکباره در حین اجرائیات یک پروژه ای به نام فستیوال کت شلوارانی دیگر وارد عمل شده و ساختار و دیسیپلین یک فستیوال را بر هم زده و این باعث میشود که رسانه ها این اتفاق ساده در فوتبال را در بُعد های متفاوتی در تیتر های خبری بُلد کرده و ن‌تنها این موارد بلکه به شبکه های جهانی هم موضوعیت ایجاد شده کند. حال خیلی ها این رویه را جوری دیگر بیان میکنند و بعضی ها اختلافات بین کت شلواری ها را که از قبل وجود داشته .

 

خوب به هر حال این اتفاق داوران خانم یک مسئله پیش پا افتاده است در جامعه فوتبال و یا حتی رشته های دیگر که وقتی در قالب سیستم اداری جمهوری اسلامی جای میگیرد شرایط آن متفاوت میشود.اتفاقی که از دید ما و از دید قانون جامعه فوتبال هیچ گونه موردی نداشته ولی وقتی در قالب سیستم اداری قرار میگیرد به مشکل بر میخورد باعث میشود این مشکلات رخ دهد.

 

حراست

 

همان چیزی که در سیستم اداری مشکل ساز ترین جایگاع را دارد و در تمامی ادارجات میشود آن را لمس کرد‌ در این بخش شما برای لمس این اتفاق کافیست که کارمند یک اداره یا سازمان باشید و یک روز با لباس آستین کوتاه به سر کار بروید و یا لباس های رنگ روشن بپوشید که قطعا این ها را لمس خواهید کرد.

 

یکی برترین هیات فوتبال در کشور میشود و دیگری در جواب برترین دستگاه تولید و زیر بنایی

 

یکی به دنبال برکناری فردی و دیگری به دنبال تلاش و کوشش برای حفظ و پرورش ورزش

 

یکی به دنبال استفاده از اتفاق داوران برای برکناری کت شلواری و دیگری به دنبال استفاده از اتفاق داوران برای برترین بودن ورزش استان خود

 

یکی از راه موفقیت میرسد دیگری دنبال راهی میگردد تا او را از موفقیت دور کند

 

به هر حال،حال و روز ورزش این روز های ما از کت و شلواری ها اینچنین به نظر میرسد و با این اتفاقات و رویه هدف ورزش استان که برای والا بودن است به جایی نخواهد رسید.

 

کت و شلواری را دیدم که داشت می گفت همینی که هست. خوب فکر کردم تا راست می گوید. پدری را دیدم که جویای کاری در این اداره و آن اداره تا تکه نانی ببرد سر سفره خانواده از آن سوال کردم که پدر جان شما چرا؟؟؟؟ چند دقیقه ای سکوت کرد و بعد از  چند دقیقه گفت پسرم هر جایی که میروم برای کار حقوقشان کم است و خرجی خانواده را نمیدهد و به درد من نمیخورد و به من میگویند همینی که هست. پدر سرش را انداخت پایین و رفت. روز بعد از یک کت و شلواری سوال کردند که لباس پسرتان نفتی شده است دلیلش چیست ؟؟؟ کت و شلواری پاسخ داد موردی ندارد ارتباطم با نفت خوب است و از نفتی بودنم لذت میبرم و مشکلی ندارد که لباس پسرم هم نفتی شود.

 

 

به هر حال مخاطبین عزیز همینی که هست.

 

بعضی از کت و شلواری ها هم هستند فقط کت و شلوار دارند و چیزی دیگر بجز تلاش و کت و شلوار ندارند تا با کت و شلوار منفعتی را به جامعه ورزش استانمان برسانند. مثلا جناب کمارج رئیس اداره ورزش دشتستان، رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر جناب نجفی ، جناب یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش های همگانی دشتستان و چند لایق دیگر که نمیتوان یکی یکی نام برد.

 

زیاد خود را درگیر این مسائل نکنیم چون امکان دارد کت شلواری ها خودکارم را از من بگیرند و بی خودکار شوم. من که خودم فعلا خبری از کار کردنم در حوضه مربیگری نیست فعلا و این را هم از ما گرفته اند خیلی ها حال امکان دارد خودکار را هم از من بگیرند.

 

کت شلواری های ورزش عزیز استان بوشهر این را یک پسر ۲۵ ساله که در حرفه مربیگری فعالیت دارد به شما عرض میکند لطفا ایت اتفاقات را بپوشانید و به قول یکی از بازیگران سریال هیولا بیایید بیشتر به فکر جامه ورزشی استان باشیم. در این شرایط کشوری و استانی این کم ترین درخواستی میتواند باشد که من از شما دارم.

 

یک نگاهی به ورزش به اندازید

 

لیگمان به تاخیر می افتاد به خاطر تکمیل نشدن ورزشگاه 

 

هندبال ستارگان دشتستان با این همه اقتدار در تک تک مسابقات میبینیم که از فدراسیون هندبال ایران نامه زده میشود که به سازماندهی سالن رسیدگی شود.

 

فوتبال آموزان زیر ۱۲ سال استان ما راهی مسابقات کشوری میشود عملکرد خوبی دارد. سازماندهی انجام دهید برای بهربرداری از این جوانان.

 

چندین فوتبالیست از استان تحویل جامعه فوتبال داده شده است.

 

به نظر شما این ها همه اتفاقی بدست آماده است ؟؟؟

قطعا که همه در این رویداد ها شریک هستند. ولی دیگر این اتفاقات که این مدت پیش آمده چیست؟؟؟؟؟؟؟

 

نجفی ها بهروزیان فرد ها مدیری امثال رضایی ها ووووووو همه یک روز از این ورزش خواهند رفت و این که می ماند از این افراد اعتبار ، منش مدیریتی ، دیسیپلین کاری، عملکردها، پرورش ها، خواهد بود.

 

 

تیغ بران گر به دستت داد چرخ روزگار

هر چه میخواهی ببر  اما  نبر نان کسی

 

 

کلام آخر

 

من یک دشتستانی هستم از جنس ادب.

کت شلواران عزیز بیشتر به فکر خانواده ورزش باشید. ایام انتخابات هیئت فوتبال بوشهر است مواظب کارهای که انجام می دهیم باشیم نان کسی را به نا حق نگیریم. تلاش کنیم تا رای ها جوری تقسیم شود که به حق است نه طوری دیگر.

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار