طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 شهريور 1398 - 06:40
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت +عکس

داد خبر؛ جشنواره تابستانه با ورزش بندر ریگ، در رشته های مختلف ورزشی و با شرکت،هیئت شطرنج،هیئت های رزمی، ژیمناستیک،کاراته،تکواند وکوهنوردی اجرا شد.

شهردار سابق مهمان ویژه جشنواره تابستانه با ورزش در بندر ریگ

به گزارش «دادخبر»، شهردار بندر ریگ در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: این برنامه با همکاری هیئت ورزشهای همگانی شهرستان گناوه، شهرداری و شورای اسلامی شهر ریگ با حضور خانواده ها از گناوه و ریگ برگزار شده است.

 

محمدرضا عرب زاده افزود: هدف از اجرای این برنامه ایجاد یک فضای سالم ورزشی، شاد و مفرح با بهره مندی از ورزش برای شهروندان است.

 

وی ابراز داشت: شهروند سالم به عنوان یک سرمایه بزرگ است. ورزش و ایجاد محیط سالم در اجتماع بر روحیه روح و تن شهروند تأثیر به سزایی دارد.

 

کرامت‌الله شولی‌فرد، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان گناوه گفت: جشنواره تابستانه با شعار تابستان جذاب و خانواده فعال با شرکت ۷۵۰ نفر از خانواده ها از بندر ریگ،گناوه و همچنین روستا های اطراف برگزار شد.

 

شولی فرد ابراز داشت: این جشنواره در رشته های مختلف ورزشی و با شرکت،هیئت شطرنج،هیئت های رزمی، ژیمناستیک،کاراته،تکواند وکوهنوردی اجرا شد.

 

شولی‌فرد افزود:شرکت کنندگان با اجرای حرکات نمایشی و در مسابقات متنوع ورزشی و همچنین مسابقات خانوادگی به رقابت پرداختند.مسابقه بین مسئولین نیز برگزار شد.

 

وی اضافه کرد: در پایان نیز به تعدادی از شرکت کنندگان و همچنین نفرات اول تا سوم هر رشته ورزشی هدایایی اهداء شد.شهردار،رئیس شورا و رئیس اداره ورزش به‌عنوان سفير ورزش همگانی لوح و حكم دريافت كردند.

 

شایان ذکر است،عبدالرسول استادزاده شهردار اسبق بندر ریگ مهمان ویژه این جشنواره بود. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان