طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 شهريور 1398 - 06:16
خلف وعده فرماندار جم

داد خبر؛ از چهار پروژه شاخص شهرستان جم فقط یک پروژه با حضور استاندار بوشهر به بهره‌برداری رسید و بقیه طرح‌ها قرار است طی ماه‌های آینده به بهره‌برداری برسند.

افتتاح پروژه‌های «جم» شاید وقت دیگر

به گزارش داد خبر به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسینی فرماندار جم قبل از هفته دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود افتتاح هتل سه ستاره شهرداری جم، بهره‌برداری از چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان، افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری شهر ریز و بهره‌برداری از پل شهید رفیعی‌پور جز مهم‌ترین و پروژه‌های شاخص شهرستان جم در هفته دولت است که از این چهار پروژه شاخص فقط پل شهید رفیعی‌پور به بهره‌برداری رسید.

 

قرار بود در سفر روزهای گذشته استاندار بوشهر به جم این چهار پروژه شاخص شهرستان که هر کدام از لحاظ مختلف برای مردم و شهروندان مهم است به بهره‌برداری برسند اما به دلیل عدم تکمیل پروژه‌ها فقط پل شهید رفیعی‌پور با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

 

به نوشته رسانه‌های شهرستان جم، در حالی که شهرستان‌های بوشهر، دشتی و تنگستان به ترتیب، ۳۰۴، ۲۶۰ و ۲۰۶ میلیارد تومان پروژه را برای افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت در دستور کار دارند جم فقط ۵۰ میلیارد تومان پروژه را اعلام کرده که قریب به نیمی از این پروژه‌ها به هفته دولت نرسید!

 

افتتاح هتل شهرداری جم با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان به دلیل عدم انجام تکالیف از سوی اداره برق جم به عنوان بزرگ‌ترین پروژه اعلامی به هفته دولت نرسید تا میزبانی تیم‌های لیگ برتری در جم همچنان با مشکلات جدی مواجه شود و به احتمال زیاد تیم ذوب‌آهن که قرار است در هفته دوم لیگ برتر در جم به مصاف پارس جنوبی برود باید در عسلویه اسکان یابد.

 

فرماندار جم اعلام کرده سه پروژه شاخص شهرستان جم با تکمیل آن‌ها به صورت کامل به‌زودی به بهره‌برداری خواهند رسید و مردم و به خصوص هواداران پارس جنوبی امیدوارند تا هر چه سریع‌تر هتل سه ستاره شهرداری جم به بهره‌برداری برسد.

چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان نیز به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان قرار است در اواخر مهرماه و در روز تربیت بدنی به بهره‌برداری برسد تا تیم فوتبال پارس جنوبی بتواند در این زمین تمرینات خود را انجام دهد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان