طراحی سایت
تاريخ انتشار: 01 شهريور 1398 - 08:17
رئیس هیئت بسکتبال استان بوشهر:

داد خبر؛ رئیس هیئت بسکتبال استان بوشهر با اشاره به كسب موفقيت‌های بسكتبالیست‌های استان در سال جاری تأکید کرد:با توجه به ظهور استعدادها و تلاش مربیان و عوامل هیئت بسکتبال،آینده درخشانی در انتظار این ورزش مهیج در بوشهر خواهد بود. 

موفقيت‌ها ماحاصل تلاش دسته‌جمعی می باشد

رضا رضازاده در گفتگو با «دادخبر» ضمن عرض تبريک به‌مناسبت قهرمانی تيم نوجوانان دختران در دسته دو و صعود به دسته اول کشور،نائب‌قهرمانی تيم مينی‌بسكتبال استان در مسابقات منطقه چهار و همچنین موفقيت تيم بسكتبال دختران و پسران در مسابقات استعدادهای برتر و كسب نتايج درخشان در این مسابقات،تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر بسكتبال بوشهر در مسير پيشرفت و موفقيت قرار گرفته و اين موفقيت‌ها مديون تلاش همه‌ی مربيان در سطح باشگاه‌ها و تيم‌های منتخب، عوامل هيئت بسكتبال، حضور دلگرم ‌کننده پيشكسوتان عزيز و تلاش و پشتکار شبانه‌روزی ورزشکاران بسکتبالیست بوشهری است.

 

وي در ادامه با تاکید بر این‌که هنوز جا برای پيشرفت و بهتر شدن این ورزش در بوشهر وجود دارد، خاطرنشان کرد: بسکتبال استان به‌تازگی عزم خود را جزم كرده تا به موفقيت‌های بزرگتر برسد و اين تازه شروع كار است. اميد دارم كه بتوانيم در سطوح بالاتر ديده شويم و انشاءالله كه با تلاش دسته‌جمعی همه‌ی بزرگواران،بتوانيم ورزشكاران بسياری را در رده‌های ملی داشته باشيم.

 

رضازاده، اين موفقيت‌ها را ماحاصل تلاش دسته‌جمعی و متحد بودن بسكتبال استان دانست و یادآور شد: همه بزرگان،پيشكسوتان، مربيان،داوران و خانواده‌ها و هواداران يكدل و يكرنگ به كار خود ادامه می‌دهند. 

 

رئیس هیئت بسکتبال استان در پایان براي كليه تيم‌های شركت‌كننده در ادامه مسابقات المپياد و قهرماني كشور آرزوی موفقيت کرد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار