طراحی سایت
تاريخ انتشار: 17 مرداد 1398 - 12:02
تجلیل از خبرنگاران در شهر دالکی +عکس

داد خبر؛ شهرداری شهر دالکی میزبان اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالان مدنی شد.

به گزارش داد خبر، چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه، به مناسبت روز خبرنگار، شهرداری دالکی میزبان خبرنگاران، فعالین اجتماعی و اصحاب رسانه بود.

در این مراسم که اعضای شورای شهر دالکی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مشاور فرهنگی استاندار بوشهر نیز حضور داشتند، خبرنگاران به مشکلات حرفه خود پرداختند ضمن اینکه پیرامون مشکلات شهر دالکی نیز مباحثی بیان شد و در آخر از خبرنگاران تجلیل شد.

بنا به این گزارش، پس از این جلسه شهردار دالکی پیامی را در این زمینه به پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر» ارسال کردند که متن آن به شرح زیر می باشد:

 

باسمه تعالی

خبرنگاران در صف مقدم آگاهی بخشی به جامعه هستند. پویایی، نشاط، خود باوری، کارآمدی و سلامت جامعه در پرتو داشتن خبرنگاران مستقل، با دانش و شجاع است. هر چقدر بستر لازم برای رشد و نمو چنین خبرنگارانی بهتر فراهم شود، امید به شکل گیری جامعه ای پاک بیشتر می شود. بنابرین نقش تصمیم سازان برای فعالیت امن این قشر  هدایتگر بسیار حیاتی است زیرا که آنان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و زبان گویای جامعه هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهداء عرصه رسانه بویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به عموم فعالان این حوزه در کشور خصوصا خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش شهر دالکی تبریک گفته و برای آنان و خانواده محترمشان آرزوی پیروزی و بهروزی از خداوند بزرگ خواهانم.

عباس جاودانی

شهردار دالکی
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان