طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 مرداد 1398 - 20:12
در پی نارضایتی مردم:

داد خبر: عدم اجراي صحيح پروژه هاي تاسيساتي توسط ادارات آب وبرق ، نارضايتي  ساكنان كوچه سوم بلوار خضر را پي داشت. 

به گزارش داد خبر،ساكنين اين محل پس از تماس با وحيد مصدق  عضو شوراي اسلامي شهر برازجان خواستار حضور و رسيدگي به وضعيت فعلي شدند.

 بلافاصله پس از تماس، وحيد مصدق عضو شوراي شهر برازجان و مهندس عباسي معاونت عمراني شهرداری برازجان در محل حضور يافتند.

 
 عدم اجراي صحيح پروژه ها در اين مكان باعث نشست و حتي آسيب به ساختمان مسجد واقع در اين مكان شده است. 

 

وحيد مصدق در جمع اهالي اعلام كرد:

 

ديدن چنين صحنه هايي براي شهري چون برازجان زيبنده نيست، انتظار ما از مسئولين تمركز بر كارها و خدمات گسترده تر است نه اینکه شاهد پدید آمدن چنین وضعیتی باشیم. آيا زيبنده است چنين گودالي در وسط پياده رو ايجاد و به امان خدا رها شود؟  نتيجه اين نقصان امروز خسارت به خانه هاي مردم و مسجد است و متاسفانه باعث زشت شدن جلوه شهر گشته است.

 مصدق ادامه داد: 

 

ادارات خدمت رسان باید در ارائه ی خدمات دقت بیشتری به خرج دهند تا مبادا خدمات آنها سبب ضرر رساندن به مردم و در نهایت نا رضایتی مردم شود. با نظارت و دقت بیشتر می توان رضایت مردم راکه شایسته بهترین ها هستند را بدست آورد.

 
 

پروژه های شهري در عین کیفیت، باید در کمترین زمان ممکن و باضریب خطای صفر انجام شوند. صحيح نيست که پروژه ای ماه ها به طول بیانجامد و دست و پاگیرمردم شود. در اين خصوص مكاتبات لازم با ادارات مربوط انجام خواهد شد و تلاش ميكنيم اين وضعيت در سريعترين  زمان ممكن رفع شود. 

 

عضو شوراي شهر برازجان در انتها افزود؛از اداره آب دشتستان جهت نوسازي شبكه آب تشکر می کنیم اما  دريچه هاي بتني كه در خيابان ها اجرا شده داری لبه است كه سبب آسيب رساندن به وسايل نقليه و مردم مي شود و خواستار رفع اين معضل نيز هستيم.

 

 

مهندس عباسي، معاونت عمراني شهرداري برازجان نيز در جمع اهالي اعلام كرد از ادارات دخيل در اين وضعيت گله منديم و شهرداري نيز در كنار شورا پيگيري و همكاري هاي لازم جهت ترميم پياده رو را انجام خواهد داد.

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
عباس صالحی 4 ماه قبل گفت:
باسلام. از مسولان شهر ما توقع کارهای بزرگ دارید!!عجب!! همین کارهای کوچک و پیش و پا افتاده را انجام دهند کارهای بزرگ پیش کششون. کجای این شهر در این سالها کار بزرگ دیده اید.
عضو هميشه فعال شورايي مصدق
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان