طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 مرداد 1398 - 10:09
پیام سرپرست آبفا دشتستان؛

داد خبر؛ حسین رمضانی سرپرست امور آبفا شهرستان دشتستان در پیامی از صبر و حوصله مردم برازجان بابت فعالیت سه ماه پیمانکاران در شهر برازجان که گاهی باعث مختل شدن کارهای شهروندان شده بود تقدیر و تشکر نمود.

تقدیر و تشکر از مردم برازجان

به گزارش داد خبر، حسین رمضانی سرپرست امور آبفا شهرستان دشتستان در پیامی از صبر و حوصله مردم برازجان بابت فعالیت سه ماه پیمانکاران در شهر برازجان که گاهی باعث مختل شدن کارهای شهروندان شده بود تقدیر و تشکر نمود.

 متن این پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسمه تعالی

 

با تلاش و همت مجموعه آب و فاضلاب دشتستان و با همکاری شرکت آبفای مشهد و شیراز، پروژه ی نوسازی شبکه آب شهری برازجان به مسافت ده کیلومتر از اول اردیبهشت شروع شد که امروز ششم مردادماه شرکت آبفا مشهد پنج کیلومتری که در دست داشت را تحویل موقت نمود و شرکت آبفای شیراز نیز به زودی کار را پایان و تحویل می دهد.

 

امید می رود با تمهیدات اندیشیده شده، تابستان امسال مشکل آب شهر برازجان به صورت محسوسی مرتفع گردد تا شاهد کم آبی در شهر نباشیم.

 

اما در این مدت پیامهای محبت آمیز زیادی از سوی مردم فهیم شهر به خادمان خود رسید که ما را دلگرم تر از پیش جهت خدمت به این مردم نمود و از آنجایی که انجام چنین پروژ هایی به صورت موقت ترافیک شهری و عبور و مرور در خیابان ها را مختل می نماید، بر خود لازم دانستم تا از مردم عزیز برازجان بخاطر همکاری، صبر و بردباری در طول مدت اجرای پروژه صمیمانه تقدیر و تشکر داشته باشم و آرزوی بهترین امکانات شهری را برای مردم صبور و قدردان داشته باشم.

 

شایان ذکر است شرح کارهای انجام شده به زودی خدمت همشهریان عزیز ارائه می گردد.

 

 

سرپرست آبفا شهرستان دشتستان

حسین رمضانی


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان