طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 مرداد 1398 - 06:54
بازدید از بخش سعدآباد +عکس

داد خیر؛ طرح آبیاری نوین نخیلات سعدآباد با تخصیص اعتباری نزدیک به 19 میلیارد تومان با هدف بهینه سازی مصرف آب،کاهش دوره آبیاری و راندمان 90درصدی ،افزایش محصول توام با کاهش آفات وبیماریها،تثبیت آب وخاک،  تخصیص هر دوره آبیاری 3 روزه ودر نهایت استفاده ازتولیدات داخلی وپیمانکاران بومی از ویژگیهای این طرح می باشد.

استانداربوشهر بر رفع موانع موجود در اجرای پروژه آبیاری نوین نخیلات تاکید کرد

به گزارش داد خبر، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر  در برنامه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان دشتستان، در محل اجرای پروژه آبیاری نوین ۲۴۰۰ هکتار از نخلستان های سعدآباد حضور یافت.

در این بازدید که استاندار بوشهر را معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سرپرست فرمانداری دشتستان، بخشدار سعدآباد،نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی را همراهی می کردند،استاندار بوشهر ضمن بازدید از حوضچه تعادل و ذخیره ایستگاه مرکزی پمپاژ بر تسریع در انجام پروژه تاکید کردند.

 

این پروژه که در حال حاضر حوضچه تعادل پمپاژ، پست های برق و ۲.۵ کیلومتر از خط انتقال و خریداری ۵ الکتروپمپ آن انجام شده است و دارای پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد می‌باشد با دستور استاندار بوشهر و تزریق اعتبارات لازم تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

نماینده عالی دولت دراستان بوشهر سپس از نحوه پیشرفت فیزیکی خطوط لوله گذاری طرح ۲۴۰۰ هکتاری آبیاری نخلستانهای سعدآباد بازدید کرد.

طرح آبیاری نوین نخیلات سعدآباد با تخصیص اعتباری نزدیک به 19 میلیارد تومان با هدف بهینه سازی مصرف آب،کاهش دوره آبیاری و راندمان 90درصدی ،افزایش محصول توام با کاهش آفات وبیماریها،تثبیت آب وخاک،  تخصیص هر دوره آبیاری 3 روزه ودر نهایت استفاده ازتولیدات داخلی وپیمانکاران بومی از ویژگیهای این طرح می باشد.

منبع: روابط عمومی بخشداری سعدآباد
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان