طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 تير 1398 - 09:32
صعود به قله قلم +عکس

داد خبر؛ گروه کوهنوردی و دوچرخه سواری «کناره» از روستای زیارت دشتستان، قله ی قلم، از سری قله های دنا با ارتفاع 3850متر را فتح کرد.

به گزارش داد خبر، تاریخ برگزاری این صعود 98/4/27 و 98/4/28 و تعداد افراد یازده نفر بودند که گزارش آن در زیر می آید:گروه ساعت هشت روز پنج شنبه 27 اُم از برازجان حرکت کردند و با در نظر گرفتن استراحت و صرف ناهار در یاسوج و سی سخت، ساعت 17 از چشمه ی میشی دیدن نموده و عکس گرفتند. 


کناره ای ها ساعت 18 پس از ترک مینی بوس و گرفتن عکسی یادگاری بسمت کوه گل روانه و 18:30 به دریاچه رسیدند که شب را کنار دریاچه سپری نمودند.

 

حرکت به سوی قله

هشت نفر از اعضا همراه با دو نفر از دوستان شیرازی راس ساعت 4:30 بامداد بسمت قله حرکت کردند. مهتاب زمین را کاملا روشن و هوا بسیار خوب بود. 

گروه در ساعت هشت و نیم صبحانه را صرف نموده و پس از آن بسمت قله راهی شدند.قله قلم دو با ارتفاع 3850 متر در ساعت 9:35 فتح شد و کناره ای ها در آنجا استراحت و به عکس یادگاری پرداختند. سپس از راه میانه و سراشیبی تند بسوی پایین سرازیر شدند.در راه دیدن پروانه ها لذت خاصی داشت که نشان از زندگی و نشاط بود.

 

افراد حاضر در این سفر:

عبدالحمید خزایی، اسدالله بهروزی، مرتضی خزایی، موسی پورخدر، محمود قدرتی، حسین باغنده، امان الله کره بندی، افضل قدرتی، حسن بهروزی، بهار و اسفندیار فتحی

عکاسان: حسن بهروزی، بهار فتحی و اسفندیار فتحی نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار