طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 تير 1398 - 04:38
بخشدارسعدآباد:

داد خبر؛ بخشدار سعدآباد تأمین مسکن و افزایش کیفیت خدمات درمانی به مددجویان از جمله مهمترین وظایف  موردانتظار بهزیستی دانست و خواهان پیگیری این موضوع از سوی رییس بهزیستی سعدآباد از مسئولان بهزیستی استان و شهرستان شد.

 

به گزارش داد خبر و به نقل از روابط عمومی بخشداری سعدآباد، محمد مهدی مشایخی بخشدار سعدآباد به مناسبت هفته بهزیستی در جمع کارکنان بهزیستی سعد آباد حضوریافته وازخدمات آنان تقدیر نمود.

 

نماینده عالی دولت در بخش سعدآباد ضمن تبریک هفته بهزیستی ،انجام اقدامات حمایتی و تلاش برای بهبود معیشت مددجویان بهزیستی را وظیفه  همه دستگاه ها دانست و گفت:همه دستگاه ها باید به فراخور ماهیت و نوع فعالیت خود در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی به بهزیستی و مددجویان آن کمک کنند.

 

مشایخی بهزیستی را سازمانی اجتماعی- حمایتی که از جهت گستره وظایف، خدمات و تعداد خدمات گیرندگان سازمانی بزرگ توصیف کرد و اظهار داشت: بهزیستی مأمنی برای افراد آسیب پذیر است و خدمت به این افراد نیازمند احساس مسئولیت و عشق به همنوع است و بدون داشتن این حس قطعا این احساس رضایت در خدمات گیرندگان حاصل نمیشد.

وی افزود:بهزیستی سعدآباد علی رغم کمبودامکانات و نیروی انسانی همواره در راستای رضایت مندی و حل مشکلات جامعه هدف،بهبود وضعیت اجتماعی افراد و کاهش آسیب ها درجامعه تلاش می کند  و لازم است مسئولان استانی و شهرستانی نگاه ویژه ای به بهزیستی سعدآباد و وحدتیه داشته باشند. 

 

بخشدار سعدآباد تأمین مسکن و افزایش کیفیت خدمات درمانی به مددجویان از جمله مهمترین وظایف  موردانتظار بهزیستی دانست و خواهان پیگیری این موضوع از سوی رییس بهزیستی سعدآباد از مسئولان بهزیستی استان و شهرستان شد.

در ادامه مشایخی با حضور در منزل دو خانواده تحت حمایت این نهاد در روستای نظرآقا از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و دستورات لازم برای حل آنان را صادر کرد. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان