طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 خرداد 1398 - 10:17
غلامرضا کریمیان، ناظر عالی ورزشگاه نقش جهان:

دات نیوز؛ غلامرضا کریمیان توضیحاتی را در خصوص شرایط پارکینگ‌های اطراف ورزشگاه نقش جهان ارائه کرد.

به گزارش فارس، اتفاقاتی که پس از پایان بازی نیمه نهایی جام حذفی بین سپاهان و پرسپولیس در خارج از ورزشگاه نقش جهان و به خصوص در محوطه پارکینگ‌ها افتاد، باعث شد تا در این مورد با غلامرضا کریمیان ناظر عالی ورزشگاه نقش جهان گفت‌وگو کنیم.

کریمیان در مورد اینکه به خبرنگاران و عکاسان اجازه پارک خودرو در محوطه‌ای جدا از پارکینگ عمومی داده نشد و پس از بازی خساراتی به خودروی آن ها وارد شد، گفت:

 

شرایط ورزشگاه نقش جهان در هنگام این بازی‌ها که ازدحام زیادی دارند، به گونه‌ای است که تمام تصمیمات در شورای تامین گرفته می‌شود و بعد از آن عوامل اجرایی موظف به اجرا می‌شوند؛ یعنی این‌طور نیست که کسی تصمیم مستقیمی بگیرد. ما در اطراف ورزشگاه نقش جهان پارکینگی برای عوامل اجرایی مسابقه و همین‌طور خبرنگاران و عکاسان نداریم. حتی خودمان هم در مسابقاتی که پرجمعیت می‌شوند با ماشین شخصی به ورزشگاه نمی‌آییم. تنها یک محوطه مقابل VIP را داریم که در آنجا اصلاً نباید ماشینی پارک شود، چراکه مقابل VIP همیشه باید باز باشد اما در آن روز چون هیچ جایی وجود نداشت، ماشین‌های یگان ویژه، ‌استانداری و حتی دادستان نیز مقابل VIP پارک شدند درحالی‌که آنجا اصلاً پارکینگ نیست و عوامل اجرایی خودمان نیز اگر با وسیله شخصی بیایند باید در پارکینگ عمومی پارک کنند.

 

کریمیان در ادامه گفت:‌

 

از زمانی که ورزشگاه به کارخانه فولاد مبارکه واگذار شده، ما همیشه سعی کرده‌ایم نواقص موجود را برطرف کنیم و اشکلات و کمبود‌های زیادی را بر طرف کرده ایم. ان‌شاءالله در آینده این نواقص کمتر هم می‌شود. اما به هر حال این بازی شرایط خاصی داشت و ما انتظار نداشتیم که برخی حوادث به وجود بیایند، چون پیش از این نیز بازی‌های پر جمعیت را تجربه کرده بودیم. ما اطراف ورزشگاه پارکینگ داریم، اما این پارکینگ عمومی است و جای مشخص و خاصی برای عوامل اجرایی نداریم. شب قبل از بازی به تیم میهمان و همچنین خبرنگاران و عکاسان اعلام شده بود با خودروی نمره تهران به ورزشگاه نیایند و شاید آن دوست عزیزی که خسارت دیده در جریان این اعلام نبوده است. 

 

 

ناظر عالی ورزشگاه نقش جهان افزود:

 

ما بر اساس تجربیاتی که از گذشته داشتیم، اقدامات و تمهیداتی را انجام دادیم. من خودم دو روز تمام در ورزشگاه بودم و به خانه نرفتم. شبانه روز برای این بازی کار کردیم و حتی تعدادی از کارکنان ما نیز سه روز در ورزشگاه بودند. شاید اگر آن تجربه را نداشتیم، فاجعه‌ای در روز بازی رخ می‌داد. به هر حال در هر بازی ممکن است نقطه‌ضعف‌هایی دیده شود و ما هم بازی به بازی سعی می‌کنیم نقاط ضعف را رفع کنیم. به هرحال اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاده و ما نیز بابت این مسائل نارحت و متاسفیم. ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم تا برای بازی‌های بعد پارکینگ و جای مشخصی را برای عوامل اجرایی و اصحاب رسانه در نظر بگیریم.

برچسب ها:
پرسپولیس , سپاهان

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان