طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 ارديبهشت 1398 - 10:10
با اعلام فاکس اسپورت:

دات نیوز؛ سایت فاکس اسپورتس آسیا در گزارشی به نقل از یکی از خبرگزاری های صربستان، مدعی شده است که مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مورد توجه تیم ستاره سرخ بلگراد قرار گرفته است.


مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به احتمال فراوان از تیم الغرافه جدا خواهد شد و تیم دیگری را برای ادامه فوتبالش انتخاب خواهد کرد.

به گزارش سایت فاکس اسپورتس آسیا، باشگاه ستاره سرخ بلگراد به طور جدی دنبال جذب مهدی طارمی است و مهاجم فعلی تیم الغرافه یکی از گزینه های این تیم مطرح کشور صربستان در نقل و انتقالاتِ تابستانی خواهد بود. فاکس اسپورتس آسیا به نقل از خبرگزاری تلگراف صربستان نوشته است:

 مهاجم ۲۶ ساله ایرانی یکی از اهداف نقل و انتقالاتی ستاره سرخ بلگراد قهرمان سوپر لیگ صربستان است. ستاره سرخ در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور داشت و در گروه C این رقابت ها با ناپولی، پاری‌ سن‌ ژرمن و لیورپول هم گروه بود. البته شاید تنها مشکل این تیم برای جذب طارمی درآمد بالای این بازیکن در الغرافه و لیگ ستارگان قطر باشد.

طبق ادعای این سایت تیم‌ های دیگر از جمله اسپورتینگ براگا پرتغال، هادرزفیلد تاون انگلیس و دیناموکیف اوکراین هم خواهان به خدمت گرفتن مهدی طارمی هستند. همچنین باشگاه‌ هایی از اسپانیا و ترکیه هم طارمی را در تیررس خریدهای خود قرار داده اند.

برچسب ها:
طارمی

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان