طراحی سایت
تاريخ انتشار: 20 مهر 1397 - 22:44
با عکاسی صادق فرهمند و بهار فتحی؛

دات نیوز؛ اولین همایش پروازی بانوان پاراگلایدر سوار استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش دات نیوز، به همت کمیته ورزشهای هوایی استان بوشهر و مناسبت نکوداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش، جمعه 19 مهرماه اولین همایش پروازی بانوان پاراگلایدر سوار استان بوشهر برگزار گردید.

بنا به این گزارش، امیر ابوالفتحی دبیر و مسوول روابط عمومی انجمن ورزشهای هوایی استان بوشهر  ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود گفت: ورزش پاراگلایدر از مفرح ترین ورزشها و ارزانترین راه خلبانی ست که در آن جنسیت و سن و سال مهم نمی باشد و هر شخصی در هر سن می تواند به این ورزش روی آورده و به نشاط بسیار زیادی دست یابد.
ایشان در ادامه افزود: بر خلاف آنچه به نظر می آید این ورزش ـ از نظر ایمنی ـ جزء ورزشهای کم حادثه می باشد و مصدومیت در آن بسیار کم می باشد.

در ادامه سجاد رضایی رئیس انجمن ورزشهای هوایی شهرستان دشتستان گفت: این همایش با پیشنهاد آقای آبادی رئیس انجمن استان و توسط خانم نوذری به کمک خلبانان خانم با هدف شناساندن و معرفی این ورزش بین بانوان برگزار شد که در نوع خود در کل کشور کم نظیر و شاید بی نظیر بود.

ایشان از جمله مشکلاتی که این روزهای این رشته ی ورزشی را بالا بودن بیش از حد قیمت وسایل روازی ذکر کرد.

وی همنین افزود: سایت پروازی بِهمرد به شدت نیاز به تسطیح و بهسازی دارد که با قولهای مساعدی که از استانداری و شهرداری برازجان گرفته ایم امیدواریم در اولین فرصت این مهم انجام شود.

شایان ذکر است خانمهای خلبانی که در همایش حضور داشتند عبارتند از: نوذری، دشتی، فرهادی، قدرتی، رضایی، شهنه، قره داغی، غریبی، جاهدین محمدی و ضرغامی.

 


نظرات کاربران
نسرین رضایی حدود 1 سال قبل گفت:
از استاد اقای امیر ابولفتحی برای اینجوری شاگرد های خوب و عالی تشکر داریم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان