طراحی سایت
تاريخ انتشار: 24 شهريور 1397 - 12:35
با توجه به حاشیه های شورای شهر برازجان؛

دات نیوز؛ شهرِ بیمار و تشنه ی برازجان، در انتظار تصمیمات شماست. مواظب باشید شما بر صندلی نشسته اید که زمانی محمدحسین کمالی ها، حاج علی برازجانی ها و حاج حسین کمارجی ها نشسته بودند. کسانی که نام نیکشان هنوز هم ورد زبانهاست.

شهری قربانی امیال شخصی

دات نیوز ـ اسفندیار فتحی: چندیست با خودم کلنجار می روم بنویسم یا ننویسم؟ و اصلا نوشتن دیگر تاثیری هم دارد؟!

چندبار نوشتم و پاره کردم ولی از آنجایی که تاثیر نوشته ها را بر آگاهی مردم و تلنگری بر مسئولین دیده ام، دوباره با این بیت از شیخ اجل شروع می کنم:

به ناله کار میسر نمی شود سعدی

و لیک ناله ی بیچارگان خوش است، بنال

 

روی سخنم با شورای اسلامی شهر برازجان است. با آن دسته از اعضای شورا که برای بدست آوردن سمت هایی در شورا، هر رفتاری از خودشان نشان می دهند و دست به هر بی اخلاقی می زنند.

با ورود به سال دوم می بینیم اعضای شورا هنوز مشکلات خود را با خود و دیگران برطرف نکرده اند و عملا خود مولد مشکل شده اند. آیا زمانی که مردم به شما رای دادند برای مرتفع نمودن مشکلات شهر با توجه به تصمیمات شما بود یا افزودن مشکلی بر مشکلات شورا و شهر؟

آیا روزی که از مردم رای می گرفتید برای رئیسی، نائب رئیسی، سخنگویی و... بود؟ 

آیا برای زیاده خواهی در گرفتن کمیسیون ها و انواع تبلیغات برای انتخابات مجلس و شورای آینده با ابزارهای شورا و شهرداری بود؟


اعضای محترم شورای اسلامی شهر!

شهرِ بیمار و تشنه ی برازجان، در انتظار تصمیمات شماست. مواظب باشید شما بر صندلی نشسته اید که زمانی محمدحسین کمالی ها، حاج علی برازجانی ها و حاج حسین کمارجی ها نشسته بودند. کسانی که نام نیکشان هنوز هم ورد زبانهاست.

محض رضای خدا به این بازیها پایان دهید و به فکر شهر باشید.

امروز نگاهی که از بیرون به دومین شهر استان می شود فقط بر حاشیه ها و جرم و جنایات در این شهر است تا جایی که در شبکه های مجازی ناهنجاری دیگر شهرها را نیز به اسم برازجان منتشر می کنند.

 

چه کسی خارج از این شهر، برازجان را بعنوان برترین شهر استان در کنکور سراسری؛ آن هم در چندین سال متوالی می شناسد؟ چه کسی از مقامهای بین المللی هنرمندان این شهر آگاه است؟ کدام نگاه ویژه به ورزشکاران ملی این شهر شده است؟ اصلا خودمان چند نفر از ورزشکاران معلول این شهر و منطقه را که مدال های جهانی دارند می شناسیم؟

 

برادران و خواهران شورایی!

امروز تصمیمات شما می تواند نگاه دیگران را پیرامون این شهر تغییر دهد.

پیشنهاد می دهم وقت و زمانی را که برای نقشه کشیدن و حذف همدیگر در کمیسیونها و مقابل هم قرار گرفتن صرف می کنید، برای پیشرفت شهر و برطرف نمودن مشلات شهر در کنار هم بکار ببرید.

 

به امید شورایی با اختلاف سلیقه ولی متحد برای یک هدف


نظرات کاربران
ریحانه حدود 1 سال قبل گفت:
خدایا خودت ب فریاد ما برس
شهروند حدود 1 سال قبل گفت:
آفرين واقعا مقاله تاثير گذار مختصر و مفيدي بود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار