طراحی سایت
تاريخ انتشار: 18 دي 1396 - 07:20
با عکاسی بهار فتحی؛

دات نیوز؛ گوشاتو می برم می ذارم کف دستت تا بدونی مُو کیُم و اینجا کجاست؛ اینجا بوشهره...

جشن استانی نفس در برازجان برگزار شد...

به گزارش دات نیوز، صبح روز یکشنبه 17 دیماه جشن استانی نفس با حضور مسوولین و هنرمندان کشوری و با همت دانشگاه علوم پزشکی استان  و با همکاری شهرداری و شورای شهر برازجان، موسسه گردشگری صدای چرخاب، کانون همیاران جوان و فعالان مدنی در کانون امام خمینی برازجان برگزار گردید.

طنین این جشن با صدای رادیویی و زیبای حسن همای که مجری گری برنامه را به عهده داشت طپش ها و حلاوتهای خاصی به جشن بخشیده بود.

بنا به این گزارش،در این جشن از 35 خانواده اهدا کننده عضو استان بوشهر که آمار قابل توجهی نسبت به دیگر استانها می باشد، تقدیر و تشکر شد.

مسوولین حاضر در مراسم که به سخنرانی پرداختند عبارت بودند از: علیرضا رییسی معاون وزیر بهداشت، کتایون نجفی زاده مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان، سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، ارسلان زارع فرماندار شهرستان دشتستان، حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه برازجان

نوید متین دبیر این همایش بزرگ و سخنگوی شورای شهر برازجان گفت: هدف از برگزاری همایش نفس, پاسداشت مقام شامخ اهداکنندگان عضو وخانواده های ایثارگر آنهاست. 

وی افزود: این حرکت فرهنگی, که بحمدلله بارضایت مدعوین ومقامات شرکت کننده درهمایش روبه روشد شروع یک حرکت فرهنگ بنیان, در مهدفرهنگ و ایثار، برازجان می باشد.

ایشان همچنین از حمایت های ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همکارانشان, فرماندار دشتستان و امام جمعه شهر برازجان و شهردار و همکاران شورایی خود و تمامی فعالن مدنی, سمن ها, خبرنگاران، صدا و سیمای استان و تمامی مدعوین عزیز تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است حضور هنرمندان مطرح کشور آقایان: محمود پاک نیت و علی کاظمی همراه با خوانندگی حامد محضرنیا و مدیر برنامه ای:الهام آریاکیا از زیبایی های خاص برنامه بود که با تشویق بسیار همراه شد.

گوشاتو می برم میذارم کف دستت تا بدونی مو کیم و اینجا کجاست؛ اینجا بوشهره


 

تصاویر حاشیه ای را می توانید از اینجا مشاهده کنید


نظرات کاربران
ناشناس بيش از 2 سال قبل گفت:
بهار جان، عزیزم همیشه شاهد موفقیت هات باشم.
شایان بيش از 2 سال قبل گفت:
نرجس عزیزم ایشالا شاهد موفقیت روز افزونت باشیم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان