طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 مرداد 1396 - 10:26
با پایان فرصت قانونی؛

دات نیوز؛ مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان در نیمه اول مهرماه برگزار می شود، ضمن اینکه در اواسط شهریور نیز وضعیت کاندیداهای تایید صلاحیت شده مشخص خواهد شد.

 17 نفر برای ریاست پرطرفدارین ورزش استان داوطلب شدند+ اسامی

با پایان مهلت نام نویسی انتخابات ریاست هیات فوتبال استان بوشهر، 17 نفر نام خود را ثبت کردند

به گزارش دات نیوز، ثبت نام داوطلبان از شنبه هفته گذشته در دفتر دبیر هیات فوتبال آغاز و ساعت 14 امروز شنبه نیز خاتمه یافت.

از شاخص ترین چهره هایی که برای ریاست پرطرفدارترین هیات ورزشی استان نام نویسی کرده اند، علاوه بر محمد نجفی رییس فعلی، محمد دوانی (رییس سابق هیات)، عبدالرسول رمضانی (معاون اجرایی شهرداری بوشهر)، محمدحسین سیدزاده (مدیر سابق حوزه هنری) و یوسف اطمینان (داور دشتستانی) می باشد.

ولید صفری، نیما کشتکار، محسن گلستانی و رضا صفازاده هم از فوتبالیست یا مربیان سابق تیم شاهین بوشهر برای این مسئولیت داوطلب شده اند.

جالب اینکه از همکاران فعلی رییس هیات فوتبال نیز امیرحسین محتشم دبیر هیات، علیرضا کازرونی قائم مقام هیات، روح الله ارشادی مسئول کمیته داوران هیات و عباس لطفی نژاد رییس هیات فوتبال تنگستان نیز نام نویسی کرده اند که به نظر می رسد با هماهنگی نجفی بوده و در صورت تایید صلاحیت وی برای حضور در انتخابات، آنها کناره گیری می کنند.

گفتنی است مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان در نیمه اول مهرماه برگزار می شود و احتمالا در اواسط شهریور نیز وضعیت کاندیداهای تایید صلاحیت شده مشخص خواهد شد.

اسامی 17 داوطلب اولیه برای ریاست هیات فوتبال استان در ادامه می بینید:

 

منبع: خلیج فارس


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار