طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 مرداد 1396 - 13:24
در جلسه تودیع و معارفه معاونت آموزش متوسطه شهرستان دشتستان چه گذشت؟

دات نیوز؛ امروز صبح مراسم تودیع کسی بود که به گواه اکثریت مدیران مدارس آموزش و پرورش دشتستان، پایه گذار مدیریتی نوین و مستحکم در این اداره بود. کسی که امروز پشت سرش اشکها جاری شد و مدیران دلسوزی چه در خفا و چه آشکارا از رفتن ایشان گریستند.

به گزارش دات نیوز، امروز دوشنبه نهم مرداد، جلسه تودیع ومعارفه معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.


بنا به این گزارش، اردشیر حسین آبادی معاونت آموزشی سابق، فعالیت ها و عملکرد آموزشی خود را به انقلابی نوین،تشبیه نمود و گفت: در این سه سال، آموزش از کلاس درس به داخل منازل دانش آموزان کشانده شد، آزمایشگاه های مدارس توسعه و اکنون معلم ها و مدیران برنامه عملیاتی و طرح درس مشخص دارند و هدفمند  اقدام می کنند.
حسین آبادی ضمن بیان اینکه هر امانتی را باید تودیع کرد افزود: با تلاش بی قفه مدیران، اکنون آموزش متوسطه در سطح استان، یک سر و گردن از بقیه مناطق بالاترند. دانش آموزان شهرستان دشتستان، رتبه های برتر استانی، کشوری و حتی خارج از کشور را کسب کردند.
یدالله باصولی کارشناس رسیدگی به شکایات اداره که مجری این جلسه بود نیز اظهار داشت: ارتقای سطح آموزش شهرستان دشتستان، مرهون تلاش بی وقفه و شبانه روزی اردشیر حسین آبادی ست که تا پاسی از شب در اتاقشان، گرفتار تدوین و طراحی برنامه های عملیاتی اش بود.حسن لواسانی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان دلیل تغییر معاون آموزشی خود را، فشار و بداخلاقی تعداد انگشت شماری از مدیرانی که تغییر پست را نپذیرفته اند دانست و در این مراسم گفت: از اول حضور آقای حسین آبادی بسیاری از همکاران گلایه می کردند و از سختی کار می گفتند که (با این برنامه هایی که آقای حسین آبادی دارند) ما خسته می شویم. و ما دوستان را دلداری می دادیم و به تعامل دعوت می کردیم.

ایشان با بیان اینکه بنای ما در آموزش و پرورش هرگز سیاسی کاری نبوده است افزود: همه ی شما شاهد بوده اید که هرگز کسی را بخاطر دیدگاه سیاسی عزل نکردیم کما اینکه همین امروز بهترین مدارس ما در دست کسانی هستند که همفکر سیاسی ما نیستند و ما در این راه اولویت را آموزش و پرورش قرار داده ایم نه چیزی دیگر.

لواسانی در رابطه با عزل اردشیر حسین آبادی با ذکر این نکته که من آن افرادی که بی اخلاقی و غیر حرفه ای کار کردند را حالا حالاها نمی بخشم، گفت: یک سال و نیم برای تغییر آقای حسین آبادی در سه مقطع بر ما فشار وارد شد و بسیار بی اخلاقی کردند و من در برابر فشارها مقاومت می کردم. دامنه ی این بی اخلاقی ها بر نماینده ی مجلس نیز چنان بود که... صلواتی بفرستید...
مدیر آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: فشارهای غیرحرفه ای و بی اخلاقی ها باعث بروز اتفاقاتی شد که من بخاطر انسجام در آموزش و پرورش و حرمت این اداره مجبور شدم با رفتن آقای حسین آبادی موافقت کنم.

به گزارش دات نیوز، در این مراسم دکتر نوراله نوروزی معاونت آموزشی جدید نیز رزومه کاری خود را ارائه داد و همه مدیران را دعوت به همکاری نمود.
 لواسانی فرد نیز از مدیران خواست دست بیعت و یاری به معاون جدید بدهند و پیکره ی سیستم آموزش و پرورش شهرستان را قدرتمند حفظ نمایند.
شایان ذکر است از حاشیه های تأثربرانگیز این مراسم اشکهایی بود که چه در خفا و چه بصورت آشکارا از رفتن اردشیر حسین آبادی جاری بود و با تعدادی از مدیران که گفتگوی کوتاهی داشتیم همه با ناراحتی این موضوع را بیان می کردند که «متاسفانه هنوز عده ی قلیلی برای اکثریت تصمیم گیری می کنند».


نظرات کاربران
حسین رضایی بيش از 2 سال قبل گفت:
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
از لواسانی بعید بود زیر بار چنین تحمیلی برود آیا غیر همراه هم بود قبول میکند؟
mina بيش از 2 سال قبل گفت:
این اقایی که مدیران بخاطرش اشک ریختند.هیچ کدام سابقه یک سال مدیریت یا معاونت مدارس را نداشتند و این اقای به ظاهر محترم پست های مدیریت در بهترین مدارس را بهشون داده بود.حالا به خاطر از دست دادن جایگاه شون اشک میریختند.
فریده فهیمی بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای حسین آبادی بزرگوار ، یادت یادمان می ماند
مدیر دبیرستان بيش از 2 سال قبل گفت:
اشکها ریختیم که ارزشش را داشت. انقلابی ایجاد کرد در آموزش وپرورش شهرستان دشتستان . من 21ساله مدیرم ،بیش از همه اشک ریختم . حسین آبادی من را مدیر نکرده وپست نداده که بخاطرش اشک بریزم . حسین آبادی به من ودیگر مدیران ، طرح ،برنامه وهدف داده .سپاسگزاریم از ایشان .
اتنا بيش از 2 سال قبل گفت:
رییس اموزش و پرورش از چه واهمه داشت که تو این سالن جلسه را گذاشته بود؟فقط یکی از کارهای مثبت و درست حسین ابادی چی بود؟
معلم بيش از 2 سال قبل گفت:
دلیل اشک های تمساح این فرد و مدیران بی لیاقتی چه بود غیر اینکه در جایگاه واقعی خود نبودند چرا آقای لواسانی فرد این همه اعتراض را بعد یک سال ونیم جواب داد و میگوید عده ی قلیل. چرا نگفت از بی لیاقتی وبی برنامگی ایشون حتی نماینده مجلس هم شکوه داشته اند و حد اعتراض ها تا چه حد واندازه ای بوده. مدیران نالایق رو جایگزین اصلح ها ولایق ها کرد
حسین آبادی فقط دراین سه سال تونست حداکثر اعتراضات و ناسپاسی هارو نسبت به همکاران و مدیران انجام بده
پاسخ: هر چند ادبیاتتان با نامی که نوشته اید متفاوت است اما نظرتان را منتشر می کنم تا بی اخلاقی ها روشن تر شود.
پیشنهاد می دهم گفتگو را منطقی و با دلایل پیش ببرید
سپاس از توجه شما
باقر بيش از 2 سال قبل گفت:
دنیا خیلی بزرگه آقای حسین آبادی.چوب خوا صدا نداره.خواهش میکنم نظر را ثبت کنید
الف.ب بيش از 2 سال قبل گفت:
از این تاسف می خورم چرا چنین اتفاقی باید بیفتد.بهترین کار ممکن این بود که جناب لواسانی همان طور که استعفاء داده بود با معاونین و مجموعه همراه آموزش و پرورش را تحویل گروه دیگری می دادند.
طاها بيش از 2 سال قبل گفت:
ممنون که همه نظرات را بدون کم و کاست نشر میدهید.اقا لواسانی چراتعداد انگشت شمار؟تحصن مدیران و دبیران جلو اموزش و پرورش و فرمانداری یادتان رفته؟ما خواستار برکناری شما بودیم.قرعه به نام معاونتان افتاد.
رضا احمدی بيش از 2 سال قبل گفت:
طاها آقا معلومه که اصلا تعصبی هم حرف نمی زنید!!! افتخارات آموزش و پرورش در این دوره بی‌سابقه بوده شما هنوز از دنیای پوچ سیاسی حرف میزنید و همش دنبال منافع حزبی و سیاسی هستید
حسین آباد افتخار آموزش و پرورش بود
طاها بيش از 2 سال قبل گفت:
اقای احمدی عزیز اموزش و پرورش برازجان قبلا هم افتخارات داشت ولی وات ساپ وتلگرام نبود که همه شهر مطلع شوند.مدیران قبلی حتی یک نفر هم خواستار برکناری شون نبود.اگه مثل من با 25 سال سابقه کار در بهترین مدارس شهر مجبور شدی با حکم رییس در روستا تدریس کنی,درد مرا میفهمی.ما که خود را بازنشسته کردیم .ولی دلمان به حال فرزندان شهرم و همکارانم می سوخت.
مدیر بيش از 2 سال قبل گفت:
درود ها بر لواسانی ومعاون اندیشمندش اردشیر حسین آبادی ،خدایا به سلامت دارش
اخلاق مدار بيش از 2 سال قبل گفت:
اقا طاها شما به اعتراض دوسه نفرامثال هادی ذ میگوییدتحصن فرهنگیان ؟ امثال شما لیاقت حسین آبادی و لواسانی را ندارید !!!همان قبلیها برای شما خوب بودند که ......
ل. م بيش از 2 سال قبل گفت:
نام وتحولات شگرف آقای حسین آبادی در تاریخ آموزش وپرورش دشتستان وحتی استان بوشهر جاودانه می ماند وثبت خواهد شد
امید بيش از 2 سال قبل گفت:
Minaخانم اینطور که شما میگویید پس مخالفان جناب حسین آبادی هم میتواند کسانی باشند که از مدیریتشان کنار گذاشته شده اند و شاید هم شما از این دسته باشید. کاش منطق را جایگزین میکردید و از عملکرد ایشان و نقاط ضعف و قدرتشان میگوید.
واقعا حیف شد این اتفاق ناگوار بود
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
آتنا جون جلسه تودیع و معارفه یه معاون اداره را که تو یه سالن بزرگ نمیگیرند ؟ بعدش واهمه برای چی ؟ واهمه از کی ؟ به اقتضای شرایط کاری حوزه ایشون دو جلسه یکی در اداره جلیو همکاران اداری 100 نفر ویکی هم در این سالن جلوی مدیران متوسطه 1و2 که سه سال باهاش کارکرده بودند! اگه راضی نمیشی تا یه جلسه عمومی هم تو میدان دژ برگزار کنند!!
ک معیریان بيش از 2 سال قبل گفت:
یکی از مدیران لغو ابلاغ شدیه ی بی کفایت ، با ده سال تجربه پوچ وباطل ،از مدرسه مرکز شهر لغو ابلاغ شد ناراحت شده که کاسبیش بهم خورده ، همه پیام های فوق از یک نفره ،مهندسی شده است . ماتشخیص می دیم که یک نفر همه پیامهای تخریب کننده آقای حسین آبادی رو نوشته ، مدیر اخراجی ، از خدا بترس . همه یه وجب جا ، توی قبر می خوابن . از خدا بترس
رزمی بيش از 2 سال قبل گفت:
این تغییر اتفاق نامبارکی بود و امیدوارم آقای نوروزی موفق باشند. بیشتر تاسف من بخاطر این بدعت است که آقای لواسانی نیز مسببش بوده
شهروند بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای نماینده نیز بی تقصیر نبود و امروز بسیاری از فرهنگیان از او ناراحت بودند. حسین آبادی یک تنه بسیار زحمت کشید.
واقعا خسته نباشید
محمودی بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین ابادی بیشترین خیانت را به دولت تدبیر امید کرد البته این خیانت او بیشتر به شخص لواسانی بر می گردد که دست اورا در انتخاب افراد باز گذاشته بود حال اگر توسط عده ای که منصوب خوداو هستند و اکثرا هم روستایی او می باشند حمایت شود بعید نیست .
اردشیر بيش از 2 سال قبل گفت:
مدت سه سال حضور حسین آبادی در آموزش متوسطه شهرستان دشستان فقط ایجاد یک فضای رعب و وحشت و دلهره و استرس را برای مدیران مدارس فراهم نمود . انجام خیلی از کارهای غیر ضروری و بیشتر جنبه گزارشی و فرمایشی و فقط برای نمایش دادن خودشان در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بود . برای مثال یکی از این آقا سوال کند که :
1)این همه cd نمونه سوال را از مدارس گرفتی باهشون چیکار کردی ؟
2) این همه تجزیه و تحلیل امتحانات را از مدارس گرفتید باهشون چکار کردید ؟
3) از مدارس تحلیل امتحانات و نمرت را مربوط به پنج سال قبل را می خواستید باهشون چکار کردید ؟
4) مدیران مدارسی را به زور از سرانه مدارسشون پول درخواست کردید و بصورت نقدی دریافت کردید با این پول ها چکار کردید ؟
5) وخیلی سوالات دیگر ...
اما این آقا رفت ولی مدیران مدارس شاید به عمرشون چنین فردی دیکتاتور را ندیده بودند ؟
دستت اون افرادی درد نکنه که باعث رفتنش شدند . بسیار خداپسندانه ای انجام دادند .
محمود بيش از 2 سال قبل گفت:
اقا اینقدر مستبد بود که دفاتر طراحی شده توسط اداه کل را قبول نداشت خودش برای دفتر شورای دبیران یک دفتر طراحی کرد که جواب نداد فقط هزینه ای روی دست مدیران گذاشت یا ساختن مهر امتحانات داخلی که هیچ لزومی نداشت و کارشناس امتحانات اداره انرا رد کرد فقط ماند هزینه اش
محمود بيش از 2 سال قبل گفت:
خود حسین ابادی بعنوان معاون اموزشی هیچی از برنامه تعالی مدیریت نمی دانست درصورتی که این برنامه ای کامل و جامع بود
ولی بيش از 2 سال قبل گفت:
این سه سال به اون عده ک در حمایت اقای حسین ابادی بودن خوش گذشته
دنیا گرده و عملا تو این سه سال فقط دانش آموزان بیشترین ضربه رو خوردن .امیدوارم از این به بعد شاهد همچین صحنه هایی نباشیم
سید حسین بيش از 2 سال قبل گفت:
همون بهتر که رفت خدا را شکر انشاالله افراد بی لیاقت هر چه زودتربرن وافراد دلسوز بیان تا ما با خیال راحت فرزندان را به مدرسه بفرستیم مدیران با لیاقت ودلسوز بیان
محمد بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای لواسانی و کابینه او هیچ خدمتی به جز خیانت نکردند خداوند از شون نگذرد
رحمت الله بيش از 2 سال قبل گفت:
سلام برادر محترم .چرا نظرات ما را حذف می کنید ؟ ما از کابینه مستبد ناراحتیم
پاسخ: با سلام
شما بالای ده نظر با نامه‌ای مختلف گذاشته اید و فقط مرگ بر دیکتاتور شما حذف شده است این هم بخاطر خودت است که مشکلی برایت پیش نیاید
بنده خدا بيش از 2 سال قبل گفت:
راستی حسین آبادی چه تغییراتی در آموزش و پرورش داد؟ هیچ
علی بيش از 2 سال قبل گفت:
خلاصه خیانت و زور مستبدان و زورگویان پایه نداره
پیشکسوتان فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
اولا ،آقای حسین آبادی اگر بقول اطرافیانش تحول در آموزش وپرورش ایجاد کرد،واینذهمه نیروی خلاق وبا برنامه ای بود،ایشان قبلا مدیر دبیرستان بهشتی بوده اند،وضعیت این دبیرستان در مقایسه با سایر دبیرستانهای شهر در اسناد و مدارک موجود است که جزء پایین ترین مدارس بوده چرا در یک دبیرستان نتوانسته موفق باشد،ثانیا ایشان قبل از معاونت اداره،سر گروه مدیران بوده اند،چرا آنموقع تحول ایجاد نکرد،؟ چرا آن موقع انقلاب ایجاد نکرد؟ تعامل بسیار خوبی با مسئولین در دوران ریاست قبلی آموزش وپرورش داشتند،هیچ مانعی در راه فعالیت ایشان وجود نداشت،ثالثا بهتر است به سوابق آموزش وپرورش در زمینه کنکور، مسابقات آزمایشگاهی،،المپیاد،شورای آموزش وپرورش و هزاران موفقیت دیگر مراجع و بعد ابراز نظر نمایند،مدیرانی که سابقه مدیریت و معاونت مدارس را نداشته بدون هیچ آگاهی جبجال به پا کرده اند.،زمانیکه دشتستان حدود ۸۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ را داشت،رتبه های تک رقمی و دورقمی کنکور،در کشور رتبه اول و دوم کشوری مسابقات آزمایشگاهی شیمی و زیست شناسی ،در المپیادهای مختلف دارای رتبه،جشنواره خوارزمی رتبه دوم کشوری این مدیران کجا بوده اند؟ شورای آموزش وپرورش دشتستان رتبه اول استان و دارای رتبه کشوری ،این مدعیان امروزی کجا بوده اند؟ بلکه در دوران قبل فرهنگیانی در آموزش وپرورش فعالیت میکردند,بدون هیچ ادعا و بزرگ نمایی،چرا که هدفشان ارتقاء سطح علمی دشتستان بود نه تبلیغات به نفع خود،بجای مصیبت خوانی و متهم کردن مخالفان جناب حسین آبادی عملکرد منفی ایشان که موج مخالفت و دادخواهی فرهنگیان را باعث شد،ریشه یابی کنید،ببینید ایشان با کینه توزی چه رفتارهای بدور از فرهنگس با فرهپگیان داشته است.مسلم و روشن است امروز بجزء عده قلیلی از مدیران منصوبی ایشان چه کسانی ماتم گرفته اند؟ آیا براستی مخالفت عده ای قلیل با آقای حسین آبادی میتوانست باعث عزل ایشان از طرف مدیرکل آموزش وپرورش شود.؟.خود ایشان بهتر از هر کسی میداند که چه تهمتهای ناروا،چه قضاوتهای ناصحیح،چه رفتارهای نادرستی با فرهنگیان داشته است،از خدای خود طلب بخشش و استغفار نماید شاید خداوند گوشه ای از سر تقصیراتش بگذرد.*خدا را برآن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش است*
دشتستان بيش از 2 سال قبل گفت:
من نمی دانم چرا آقای لواسانی اصرار به ماندن دارد .بخاطر لواسانی دکتر حصیری را برداشتند .ایشان باید برود
فرهنگیان بيش از 2 سال قبل گفت:
آموزش و پرورش برازجان را لواسانی سیاسی کرده .باید خداحافظی کند
فرهنگیان دشتستان بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای محترم .چرا نظرات بندگان خدا را حذف می کنید اگر می گفتم حسین آبادی خوبه حذف نمی کردی .راستی کمال شنیدی چکاره هست
عبدالله بيش از 2 سال قبل گفت:
اگر حسین ابادی فرد لایقی بود نیاز به دستور مدیرکل و نماینده مجلس نبود برای عزل ایشان.
سید حسین بيش از 2 سال قبل گفت:
به امید خدا مدارس ما رو به پیشرفت خواهند بود با رفتن دیکتاتور
فرهنگیان بيش از 2 سال قبل گفت:
لواسانی خداحافظی کن
فرهنگیان بيش از 2 سال قبل گفت:
نماز جمعه میاییم به حمایت از نوروزی
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
اگر فردی لایق بود نیاز به عزل شان نبود.حتما پست بهتری به ایشان داده میشد.
فرهنگی باز نشسته بيش از 2 سال قبل گفت:
در شایستگی های اردشیر حسین آبادی شکی نیست . درخشش دانش آموزان ودبیران در سطح کشور وخارج کشور ، توانمندی های تیم علمی موفق ؛آقای لواسانی را نشان می دهد . من در 30 سال خدمتم ، هرگز چنین موفقیت ها وتغییرات مثبت ومفید را ندیدم . خدا قوت آقای حسین آبادی .
دبیر بيش از 2 سال قبل گفت:
اقای لواسانی این افراد انگشت شمار خواستار برکناری شما نیز هستند.ما برای پیشرفت شهرمان افرادی لایق و دلسوز میخواهیم.چرا نمی گوییم فرماندار یا رییس بقیه ادارات باید عوض شوند .شما برای شهرما چه کرده اید.اگر فردی دلسوز بودید این فرد را معاونتان نمی کردید.
سلام همکاران محترم لواسانی نمیخواد اعلام کنه که من بد اخلاقی های مدیران را حالا حالا یادم نمیره همه فرهنگیان اونو میشناسن که فردی کینه جو است نیازی به جار زدن نیست عاقبت همه رفتن است شما میروید و همه مردم در مورد شما قضاوت خواهند کرد چه بسا که خداوند بهترین داور است
دبیران آموزشگاه بيش از 2 سال قبل گفت:
هرکس هرچی کشت عاقبت آن درود .آقای حسین آبادی حالا باید درد آن موقع مدیران بیگناه را که قلع و قمع میکردی بچشی.
میهن دوست بيش از 2 سال قبل گفت:
عزل ایشون تنها کمکی بود که میشد به نغبه ها و دانش اموزان بشه . امیدوارم معاون جدید بتونه اموزش رو ب سمت نغبه پروری و ارتقای سطح اموزش با مدیران لایق و خوب شهرستان پیش ببره
همکار بيش از 2 سال قبل گفت:
من تا پایان جلسه اونجا بودم و هیچ کس گریه نکرد جز حسین آبادی اونم آخر کارشایعه نسازفید
علیرضا مرادی فر بيش از 2 سال قبل گفت:
مدیر محترم سایت دات نیوز ، لطفا یه دقتی بکن می بینی 12 تا پیام مخالف آقای حسین آبادی ، با یک ادبیات و یک دست خط وهر دو دقیقه یکبار ،درج شده .این یعنی یک نفر با فاصله زمانی هر دو دقیقه یکبار ، همه 12 پیام مخالف حسین آبادی را گذاشته .این از اعتبار این سایت می کاهد لطفا یه تذکری به این موجود ناکام بازنده بدهید . وگرنه آقای لواسانی وحسین آبادی می توانند از مراجع قانونی ، پیگیری کنند.
شرم وحیا وشعور ونزاکت ؛ شرط انسانیت است
پاسخ: درود جناب مرادی فرد
بله اکثر نظرات مخالف و بی اخلاقی ها از افراد محدود می باشد که البته در خبر هم امده است و اکنون این افراد حتی با نام واقعی خود هم جرات ابراز عقیده ندارند.
این عده ی قلبل
لواسانی نیازی به این همه جار زدن نیست همه میدونن که شما آدم کینه توزی هستید عاقبت شما هم مثل حسین ابادی است
ناهید بيش از 2 سال قبل گفت:
معاونت حسین آبادی بزرگترین ضربه را به آموزش وپرورش وارد نمود و دوران معاونتش لکه سیاهی در تاریخ آموزش وپرورش دشتستان
حسین خالو بيش از 2 سال قبل گفت:
من با نظر جناب یا سرکار پیشکسوت فرهنگی کاملا موافقم نظر ایشون کاملا بجا و درسته
باقر زاده بيش از 2 سال قبل گفت:
دوران دیکتاتوری و خفقان ایشان بپایان رسید.حسین آبادی متخصص در ارائه آمار و ارقام واهی در آموزش وپرورش ،کجا در استان رتبه برتر کنکور را دارید که همایش کنکور برتر را اجراء میکنید؟ نتایج بررسی اداره کل از مناطق استان نشان میدهد،دشتستان اول نیست..
ب.ش بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای حسین آبادی یک فرد ..... بود که نمی دونست با مخالفاش چه کنه که راضی بشه .البته لقمه براش خیلی گنده بود.الانم باید درد بکشه تا طعم دردی که به مدیران برکنار شده رسوند را بچشه .چوب خدا بی صداست البته آقای لواسانی هم لایق این پست نبود چرا که با دو روز درب ستاد ایستادن نبای میشد مدیر آموزش و پرورش که خدا لعنت کنه باعث و بانی ای که ایشون آورد.تسلیت لواسانی اگه غیرت داشتی خودتم باید می رفتی.
پاسخ: دیگه واقعا مجبوریم بعضی کلمات را حذف کنیم
اکبر بيش از 2 سال قبل گفت:
عزل ایشون از طرف مدیر کل مشخصه ک چرا و به چه دلیل بوده من چیز دیگه ای نمیگم
لطفا نظر منم منعکس کنید
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای ذخیره مردی به تمام معنا است تحصنش بجا بوده کاش یکنفر از شما ها دل و جرات وی را داشتید ایشان پاسخ خیلی محکمی به رفتار مستبدانه لواسانی و حسین ابادی دادند یادش و نامش باعث افتخار همه فرهنگیان است
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین آبادی زودتر از این ها باید می رفت
حسین بيش از 2 سال قبل گفت:
ای کاش لواسانی با حسین آبادی با هم میرفتند
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
انشاالله تا ۱ماه دیگه لواسانی هم برود
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
درودبرلواسانی ومعاونین زحمت کشش
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
چرا نظر من را پاک کردی آقای محترم
پاسخ: هیچ نظری پاک نشده
تا کنون تمام نظراتی که با هر اسمی فرستاده اید فعال شده است
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
لواسانی فرد باید هر چ زودتر خداحافظی کند
دبیران بيش از 2 سال قبل گفت:
بقول آقای حسین آبادی چه تغییراتی داده ایشان مدیر بود قبلا .نماینده مدیران بود .کار ایشان فقط تبلیغاتی بود روی چند دانش آموز نخبه پول اداره را خرج می کرد جواب هم می داد روی دانش آموز نخبه کار کردن هنر نیست
دانش آموز بيش از 2 سال قبل گفت:
سلام نوبت آقای هاشمی کی هست ؟؟؟؟؟؟؟
س بيش از 2 سال قبل گفت:
درودبرلواسانی ومعاونین زحمت کشش
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
من امروز بابیست وهشت سابقه مدیریت گریستم برای شهرم که نیروی توانمندی چون حسین ابادی که درتاریخ اموزش وپرورش بی نظیر بود را ازدست داد
فرهاد بيش از 2 سال قبل گفت:
اقای لواسانی ومعاونینش چون حسین ابادی ومهندس هاشمی انقلاب بزرگ درعرصه اموزش ورفاه فرهنگیان دراموزش وپرورش دشتستان بوجود اوردن
اعظن بيش از 2 سال قبل گفت:
مخالفین حسین ابادی مدیران ناکارمد عزل شده بودن که باقانون مداری وتلاش وسخت کوشی مخالف بودن
حسین بيش از 2 سال قبل گفت:
متاسفانه درشهرمان قدرنیروهای قوی وکارامد ی چون حسین ابادی رانمی دانند
اتنا بيش از 2 سال قبل گفت:
نیاز به اموزش شما همکار فرهنگی نیست.در جلسه دیروزاگر شما حضور داشتید چه تعداد از مدیران توانستند حضور پیدا کنند.ایا جا برای همه و در شان مدیران متوسطه 1 و2 بود.جا نبود که بشینیم.به ما اجازه ورود ندادند.ایا ما دعوت نبودیم .این هم مثل بقیه کارهای اقای لواسانی فرد .
علی بيش از 2 سال قبل گفت:
چرا نظرات را دیگر نشر نمی دهید
فرهنگی دبیر بيش از 2 سال قبل گفت:
پیشکسوت فرهنگی دست مریزاد
سارا بيش از 2 سال قبل گفت:
ما منتظر رفتن بعدی شون هستیم.
مدیر آگاه بيش از 2 سال قبل گفت:
خب دیگه مشخص شد همه این پیامها رو یک نفر گذاشته ، شهروندان عزیز ، همه پیام های تخریبی فوق از یک نفره با اسم های مختلف .تا الان رعایت حالشو کردیم .حالا به حراست اداره خبر می دیم تا از پلیس فتا اقدام کنه . همان دوسه نفری که اتیکت چسباندند روی سینه شون ودر یک حرکت نمایشی ، عکس گرفتند ودر شبکه های مجازی پخش کردند .این دوسه نفر ،ابلاغ مدیریتشان لغو شده ومدیر جدیدی به جاشون رفته تا مدیریت کنند مدرسه را
فاطمه بيش از 2 سال قبل گفت:
جناب حسین ابادی ژنرال اموزش متوسطه خاطره سخت کوشی وتلاشهای بی وقفه ات رافراموش نخواهیم کردونام نیکت تا ابد درذهنمان خواهدماند
عادل بيش از 2 سال قبل گفت:
مدیر سایت محترم بنظرم شما هم طرفدار حسین آبادی هستی ک همه رو داری به یک چشم میبینی واقعا اون آقای مرادی فر تونسته دستخط ببینه که نظر میدن یا شما
من متوجه نیستم ادبیات کدوماشون یکیه
ممنون که نظر همه رو یکی میبینی
منم نظرم اینه که ادبیات مخالفان یکیه و موافقان نیز هم
پاسخ: سلام بزرگوار
بله جناب محترم من همه را می بینم چون به آی پی ها دسترسی دارم و الان می توانم بگویم شما چند نظر و با چه نامهایی فرستاده اید
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
سلام بر همکاران بزرگوارم مگر میشود که با تعدادی افراد انگشت شمار کسی را عزل کرد مگر اینکه مدرک محکمه پسندی در دست طرفین بوده که با آن مدارک توانسته معاون آموزشی اداره را عزل کرد چرا مثل کبک سرمان را در برف کرده اییم و واقعیات را نمیخواهیم ببینیم
امیر بيش از 2 سال قبل گفت:
هرفرهنگی مطلعی که دراستان مراملاقات می کرد می گفت دشتستان همه موفقیتها رادرو کرده با افتخار می گفتم این موفقیتها مرهون تلاش شبانه روزی اقای حسین ابادی معاون پرتلاش اموزش متوسطه دشتستان است
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
در حال حاضر نیروی کارامد و قوی نمیبینیم آموزش و پرورش ما سه سال است با آمار و ارقام داره سر ملت را کرم میکنند وای بحال بچه های مردم
سجاد بيش از 2 سال قبل گفت:
اقای لواسانی فرد ما هم مدیریت شما را فراموش نخواهیم کرد.منتظر رفتن شما هستیم .
مرضیه بيش از 2 سال قبل گفت:
امروز درمراسم تودیع خیلی ازمدیران گریستند که مدیری خلاق کارامد پرتوان راکه دراستان نظیر ندارد را ازدست دادند اولین مسوولی بود که پشت سرش اشکها جاری شد همه مدیران ازاین اتفاق تلخ خیلی ناراحت هستن
زهرا بيش از 2 سال قبل گفت:
و من يتق الله يجعل له مخرجا و یرزقه من حيث لايحتسب
بزرگواری و سعه صدر جناب آقای لواسانی در مقابل افراد بی نزاکت و بی ایمان که تخریب مخالفین خود را به هر شکل و وسیله ای مجاز و مباح می دانند ستودنی است . اشتباه ایشان در این است که زیادتر از لیاقت این افراد نجابت به خرج می دهند . دفاع در مقابل این حجم تخریب فقط حق قانونی جناب اقای لواسانی نیست بلکه ما فرهنگیان نیز در این اهانت سهیم می باشیم و ایشان وظیفه دارند از حیثیت آموزش و پرورش دشتستان با پیگیری قانونی و شکایت رسمی از این گروه اندک دفاع نمایند. با برخورد قاطع دیگر کسی به خود اجازه قضاوت غیر منصفانه و اهانت نمی دهد .
محمد بيش از 2 سال قبل گفت:

از زحمات و فداکاریهای جناب آقای حسین آبادی در زمان تصدی پست معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش دشتستان صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم . آینده نشان خواهد داد چه ضایعه ای به بدنه آموزش و پرورش وارده شده است. با توهین و اهانت به ایشان فقط نشان خواهند داد مخالفین ایشان در در چه سطحی از ادب و انصاف قرار دارند و بویی از اخلاق اسلامی نبرده اند علم و اصول نقد را نمی دانند
علی بوستانی بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین ابادی چه نقشی برای موفقیت دانش اموزان داشته ؟ اگر دانش اموزی در کنکور قبول می شده این موفقیت را مدیون معلمین خود و خانواده اش بوده که براش هزینه کرده تا در کلاس های کنکور شرکت کنند .حسین ابادی اگر برنامه داشت در هنگام مدیریتش در مدرسه بهشتی خودی نشان می داد
مریم بيش از 2 سال قبل گفت:
ضرب المثل چوب خدا صدا ندارد/ انشاالله چوب خدا شامل جناب لواسانی هم بشود .
وطن خواه بيش از 2 سال قبل گفت:
جناب حسین آبادی خدا قوت . سپاس. تاریخ آموزش وپرورش دشتستان ،مانند شما را نداشته است هرگز . موفق ومانا باشید
دبیر بازنشسته بيش از 2 سال قبل گفت:
واقعا چوب خدا صدا ندارد اگر بزند دوا ندارد مصداق جالبی برای حسین ابادی میباشد اون که به چند تا مدیر ظلم نکرد در حق تمام فرزندان این مرز و بوم ظلم و ستم روا داشته همه فرهنگیان ازش نفرت دارند فکر میکنم اولیای دانش اموزان بهترین داور این ماجرا هستند
فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
بنظر من که همه اون اعتراضات را چندین نفر مینویسند اما متن هایی که دارن حمایت میکنند همه یکی است و ما به مراد دل خویش رسیدیم پس بازنده شمایید تا درودی دیگر بدرود
استاد بيش از 2 سال قبل گفت:
درود بر پیروان ولایت
نسرین بيش از 2 سال قبل گفت:
ژنرال اموزش متوسطه جناب اقای حسین ابادی امروز که می روی دلگیرم ازجامعه نخبه کشی که هیچگاه قدرانسانهای دلسوز وزحمت کشش,راندانست تاریخ پر است ازاین ناسپاسی ها هرکجا باشی فراموشت نخواهیم کرد وخوبی ها وبزرگی هایت درصفحه دل ما مدیران حک شده است پیروز وسربلند باشی
احمد بيش از 2 سال قبل گفت:
خداقوت مردخستگی ناپذیر اموزش وپرورش خاطره تلاشها شبانه روزیت تا ابد درذهنهایمان خواهد ماند
يوسف بيش از 2 سال قبل گفت:
اين هجمه گسترده نسبت به اقاي حسين ابادي بهترين شاهد بر بزرگي اوست انسانهاي ضعيف همه رو از خودشون راضي نگه مي دارند .تقدير و تشكر بي پايان از زحمات شبانه روزي ايشان كه تغيير و تحول گسترده اي در اموزش و پرورش به وجود اوردند . خدا قوت بزرگ مرد
شکوه بيش از 2 سال قبل گفت:
بله خانم نسرین شما باید دلگیرباشی برای هم ولاتیت چون بدون داشتن شایستگی های لازم صرفا بخاطر هم ولاتی بودنت تورا مدیر یکی از مدارس خوب شهر کرد تا ان مدرسه را با افت روبرو سازی . کاش یکی به مسایل مالی اقایون هم رسیدگی کند تا بدانند این پولهای دریافتی از طرف استانداری برای اجرای کلاس های کنکور چگونه هزینه شده است . چرا که با وجود کمک دولتی پو کلاس ها را از خودانش اموزان نیز دریافت می کنند
احمد احمدی بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین ابادی به همه اول به خودش خیانت کرد
قنبری بيش از 2 سال قبل گفت:
جناب سعادت زمانی کار را تمام می کند که لواسانی را بردارد
کورش بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین ابادی بجای اینکه انرژی به مدیران بداد با تبعیض انرژی را از انها می گرفت متاسفانه نوروزی هم اونی که باید باشه نیست این انتخاب هم یک خیانت دیگر از لواسانی اموزش پرورش دشتستان شده مرکز استثنایی اسدی استثنایی باغچه بان نوروزی هم همینطور .همین انتخاب توهینی بر اموزش متوسطه اول و دوم
نسرین بيش از 2 سال قبل گفت:
خانم شکوه حسین ابادی مرامدیر نکردمن 29ساله مدیرم حسین ابادی سه سال معاون بود چه جوری مرا مدیر کرده ازخدا بترسید
ایمان بيش از 2 سال قبل گفت:
حسین ابادی از سرباز معلمی و مدرک دانشگاه ازاد وارد عرصه معلمی شد ودر دوران احمدی نژاد کشف شد تا مدیریت یکی از مدارس خوب شهررا به او بسپارند چرا دراین چند سال مدیریتش بازده خوبی از خود نشان نداد همه می دانیم که دراین چندسال اگر کاری شده حاصل زحمات چهارتا مدیر زحمت کش ومعلمان دلسوزی بوده که بازمانده دوران تربیت معلم ها و دانشگاه های ملی است اینده اموزش و پرورش روبه اضمحلال است الان ما بشددت معلم خوب کم داریم اکثر بازنشسته شده اند ویا در حال بازنشسته شدن هستند معلمی هم که از دانشگاه ازاد بیاید عدمش به زوجود
دانش آموز بيش از 2 سال قبل گفت:
درود وهزار درود بر لواسانی وحسین آبادی
فریبا بيش از 2 سال قبل گفت:
رفتی وبارفتنت انگیزه نیروهای کارامد وپرکار هم ازبین رفت
معاون دبیرستان بيش از 2 سال قبل گفت:
آقای لواسانی ،تقاضا داریم از طریق پلیس فتا ، توهین کنندگان به مجموعه آموزش وپرورش را شناسایی کنید ازایشان شکایت کنید تا مجازات شوند . هجمه های غیر رفتاری شان ، قابل تحمل نیست . شما اخلاق محوری وادب ورزانه برخورد می کنید وبداخلاقان زیاده خواه ، سوء استفاده می کنند از اخلاق شما .
امیر جهاندوست حدود 1 سال قبل گفت:
باسلام و عرض ادب در پیشگاه بالاترین سرمایه های شهر یعنی فرهنگیان نخبه پرور گرامی...نظرات اکثر دوستان را خواندم... در این خصوص باید بشما بگویم حقیقااین نوع برخورد در حد یک مقام فرهنگی نیست... حتی از لحاظ خدایی هم افراط و تفریط در هر امری گناه و کاری بسیار اشتباه است کماینکه شما در این قضیه جناب معاون اسبق اصلا حد و حدودها را رعایت نکردید...و بجای روی آوردن به منطق و مستندات دقیق و کارشناسی مستدل، و یا حداقل ذکر آمارهای رسمی ارقامی یا توصیفی ، بکلی به تخریب شخصیت پرداخته اید اگر حتی ایشان از حیث توانمندی ها ضعیف هم میبود شما نبایستی به شخص ایشان و یامدیریت ایرادی میگرفتی بلکه به کار ایشان حق دارید نظر بدهید ولاغیر
محسن حدود 1 سال قبل گفت:
هزاران افسوس که جای دکتر نوروزی محبوب را ی فرد بی سواد نشسته است .و دنبال پول هست
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان