طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1395 - 17:54
فرمانده انتظامی استان بوشهر:

دات نیوز، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان بوشهر در ۲۴ ساعت گذشته ۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر شامل شربت و قرص‌های مخدر، شکر، سیگار، برنج و لاستیک کشف شده است.

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی بوشهر، سردار حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مقابله با قاچاقچیان در استان بوشهر تشدید یافته است اظهار داشت:  با توجه به اینکه کالای قاچاق بر پیکره اقتصاد و بر امور اجتماعی جامعه لطمه وارد می‌کند بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هیچگونه کالای قاچاق نباید در جامعه باشد.

وی با بیان اینکه تاکنون افزون بر ۱۲۹۰ فقره پرونده کالای قاچاق در استان بوشهر توسط نیروی انتظامی تشکیل شده است خاطرنشان کرد: کالاهای قاچاق کشف شده در استان بوشهر در ۴.۵ ماه گذشته افزون بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف کالاهای قاچاق در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و تصریح کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان بوشهر در ۲۴ ساعت گذشته ۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر شامل شربت و قرص‌های مخدر، شکر، سیگار، برنج و لاستیک کشف شده است.

عباس‌زاده با تشریح کشف کالاهای قاچاق یاد شده در گناوه افزود: گزارش‌های مردمی حاکی از خرید و فروش شربت و قرص‌های مخدر در یک مغازه داروگیاهی در گناوه  بود که پس از اطمینان پلیس از این موضوع با حکم قضایی این مغازه مورد بازرسی قرار گرفت.

وی تاکید کرد: پس از بازرسی از مغازه یاد شده بیش از ۲ هزار عدد انواع قرص مخدر، ۲ هزار و ۴۴۰ میلی‌لیتر شربت مخدر و مقداری نیز مواد مخدر ماری‌جوانا کشف شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف ۶۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در گناوه خاطرنشان کرد: در بازرسی پلیس از دو محل نگهداری کالای قاچاق در یکی از روستاهای گناوه افزون ۶۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق، دو قبضه اسلحه و بیش از ۱۰۰ تیر فشنگ کشف شد.

عباس‌زاده با اشاره به کشف برنج با تاریخ مصرف نامعتبر در دشتستان بیان کرد: ۶۰۰ کیسه ۴۰ کیلویی برنج خارجی با تاریخ تولید و مصرف نامعتبر در خروجی شهرستان دشتستان کشف شد.

وی با اشاره به کشف کالای قاچاق در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ماموران انتظامی استان بوشهر در شهرستانهای عسلویه، دیر و دشتی بیش از یک‌ هزار کیسه برنج ۵۰ کیلویی برنج و شکرخارجی فاقد مجوز، لاستیک و کولرگازی کشف کردند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار