تاريخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 11:29
جذب اوکراینی ها و احتمال زلزله مدیریتی

دات نیوز؛ این طور که گفته می شود حاشیه های پردامنه جذب دوبازیکن اوکراینی مسوولان وزارت ورزش را حساس کرده است. سال گذشته استقلال بازیکنی به نام فابیو بالا جذب کرده بود که توسط وزارت ورزش بازگردانده شد و حالا امسال پرسپولیس دوبازیکن اوکراینی جذب کرده که وزارت ورزش را حساس کرده است:« پرسپولیس اجازه جذب دروازه بان اوکراینی را نداشت و حساسیت روی بازیکنان جذب شده بسیارزیاد است»

علی اکبر طاهری در آستانه برکناری از باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است. سرپرست باشگاه پرسپولیس که شنیده می شد به خاطرقانون دوشغلی امکان مدیریت پرسپولیس را ندارد حالا به نظر می رسد به خاطر نقل و انتقالات لیگ برتردر آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گرفته است.

 

به گزارش دات نیوز،  تنها 24 ساعت پس از برکناری بهرام افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال شایعات در مورد برکناری علی اکبرطاهری زیاد شد تا جایی که در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه هم طاهری مجبور شد به سوالی در این موردپاسخ بدهد.

 

سوالی که به نظر می رسید به خاطر شباهت زیاد مدل اداره پرسپولیس و استقلال پرسیده شده باشد. دوتیم سرخابی پایتخت در دولت اخیر با سرپرست اداره شده اند و با برکناری یکی از مدیران به دلیل دوشغله بودن اصلا عجیب نیست که یکی دیگر هم به همین دلیل برکنار شود. نکته مهم اینجاست که دلیل رسمی برکناری هر دو مدیر هر چه که باشد دلیل غیررسمی اش نقل و انتقالات این فصل لیگ برتراست.

 

یک منبع آگاه نزدیک به وزارت ورزش در مورد احتمال برکناری طاهری می گوید:« نقل و انتقالات امسال پرسپولیس هرچند که از استقلال کم هزینه تر بوده اما رابطه سرپرست و وزارت ورزش را تحت تاثیر قرار داده است» این طور که گفته می شود حاشیه های پردامنه جذب دوبازیکن اوکراینی مسوولان وزارت ورزش را حساس کرده است. سال گذشته استقلال بازیکنی به نام فابیو بالا جذب کرده بود که توسط وزارت ورزش بازگردانده شد و حالا امسال پرسپولیس دوبازیکن اوکراینی جذب کرده که وزارت ورزش را حساس کرده است:« پرسپولیس اجازه جذب دروازه بان اوکراینی را نداشت و حساسیت روی بازیکنان جذب شده بسیارزیاد است»

 

کیفیت پایین دو بازیکن پرسپولیس و وزن های اضافه آنها سبب شده نامه نگاری هایی انجام شود :« این نامه نگاری ها می تواند نهایتا به برکناری سرپرست پرسپولیس منجر شود.مگر این که آقای طاهری از جذب این دوبازیکن تبرئه شود» در حال حاضر برانکو ایوانکوویچ مسوولیت کامل جذب دو اوکراینی را پذیرفته اما به نظر می رسد مسوول نقل و انتقالات پرسپولیس ، ترکاشوند در جذب این دوبازیکن بی تاثیرنبوده باشد و شاید رفتن او از باشگاه پرسپولیس منجر به ختم ماجرا و پی گیری وزارت ورزش شود.

 

ترکاشوند مرد شماره یک پرسپولیس در نقل و انتقالات بوده و در جلسات امضای قرارداد یا فسخ قرارداد همه بازیکنان بوده است.

 

 

منبع: عصرایران


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار